Nyíregyháza , Kossuth tér

Extrák: hűtő-, fűtőrendszer, állandó személyi biztonsági őrzés, kamerarendszer, akadálymentesített

Kiadó Vendéglátó egység utcai bejárattal

Nyíregyháza - Kossuth tér, 86 m²-es, vendéglátó egység utcai bejárattal

MÁR LEFOGLALÓZHATÓ!
2017. december elsejétől Nyíregyháza, Kossuth téren a Metropol üzletház 0. szintjén 86 m2 alapterületű ÜZLETHELYISÉG akár IRODAKÉNT is kiadó hosszú távra. Jelenleg vendéglátóegységként üzemel.

Az üzletház a főtéren, nagy gyalogos- és autós forgalmú helyen található, kiválóan alkalmas pl. söröző, étterem, cukrászda, kávézó, tejivó-pékség, kézműves csokoládét árusító üzletek, pizzéria, borozó, régi szabolcsi ételeket felvonultató étterem/kifőzde ill. egyéb hasonló profilú vállalkozás céljára, de akár irodaként is tökéletes választás.

A vendéglátóegységben női-férfi, mozgássérült mosdó és raktár is kialakításra került. Az üzlet előtti térkövezett rész teraszként asztaloknak, székeknek is helyt adhat (jelenleg is így üzemel).
Lehetőség van nyomtatott reklámokat elhelyezni az épület homlokzatán, ill. egy hatalmas LED REKLÁMFAL is a bérlők rendelkezésére, ami a nagy forgalmú, nagyszámú rendezvénynek helyt adó főtéren óriási reklámértékkel bír, vagy tv-s sportesemények közvetítésekre is alkalmas (így biztosítva törzsközönséget pl. söröző/kávézó esetén a futballszezonban, egyéb sportközvetítésekkor :) ).

A közös költség magában foglalja a parkolót, lifthasználatot, -karbantartást, őrzést, biztonsági kamerarendszer használatot, takarítást, szemétszállítást, áram, víz-, szennyvíz számlát, fűtést, hűtést, stb.
Ingyenes udvari parkolási lehetőség biztosított.

Bérleti díj 100.000 Ft+ÁFA+rezsi, 2 havi kaució megfizetése szükséges.

Közvetítői díj irodánk felé nincs. tel: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kossuth tér

Környezet: abszolút belvárosi, frekventált, nagy gyalogos és autós forgalmú

• Szerkezet tégla