Nyíregyháza , Abszolút belvárosi utca

Kirakat: nagy üvegportál

Kiadó Üzlethelyiség utcai bejárattal

Nyíregyháza - Abszolút belvárosi utca, 25 m²-es, üzlethelyiség utcai bejárattal

Nyíregyháza, Kelet Áruház közelében földszinti, közvetlenül utcára nyíló, 25 m2 alapterületű üzlethelyiség akár irodaként is kiadó, nagy üvegportállal, alacsony fenntartási költséggel hosszú távra (min.1 év).
Az üzlet nagy gyalogos és autós forgalmú környéken található, kiválóan alkalmas bármilyen hasonló alapterület igényű üzleti és irodai profilú vállalkozás céljára. (szépségipari, kereskedelmi profilú, könyvelői, ügyvédi iroda stb.)

Fűtése könnyen szabályozható, alacsony költségű gázkonvektorral működik. A közös költség 5000 Ft/hó. (Téli rezsi 20-25.000 Ft/hó)

Bérleti díj 80.000 Ft+rezsi, 1 havi kaució megfizetése szükséges.
tel: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Abszolút belvárosi utca

Környezet: abszolút belvárosi, frekventált

Közlekedés: fizetőparkoló övezetben hétköznap munkaidőben, utána ingyenes parkolás. A főtér 2 perc gyalogosan.

• Szerkezet tégla
  • Belsőállapot