Nyíregyháza , Kossuth tér

Extrák: klíma, kamerarendszer, napkollektor, éjszakai őrzés

Eladó Üzlet üzletházban

Nyíregyháza - Kossuth tér, 86 m²-es, üzlet üzletházban, 2 szobás

Nyíregyháza, Kossuth téren 86 m2 alapterületű ÜZLETHELYISÉG eladó, akár IRODAKÉNT is hasznosítható.
Az üzletház a főtéren, nagy gyalogos- és autós forgalmú helyen található, kiválóan alkalmas pl. söröző, étterem, cukrászda, kávézó, tejivó-pékség, kézműves csokoládét árusító üzletek, pizzéria, borozó, régi szabolcsi ételeket felvonultató étterem/kifőzde ill. egyéb hasonló profilú vállalkozás céljára, de akár irodaként is tökéletes választás.

Az üzlethelyiségben női-férfi, mozgássérült mosdó és raktár is kialakításra került. Az üzlet előtti térkövezett rész teraszként asztaloknak, székeknek is helyt adhat.

Lehetőség van nyomtatott reklámokat elhelyezni az épület homlokzatán, ill. egy hatalmas LED REKLÁMFAL is a bérlők rendelkezésére, ami a nagy forgalmú, nagyszámú rendezvénynek helyt adó főtéren óriási reklámértékkel bír, vagy tv-s sportesemények közvetítésekre is alkalmas (így biztosítva törzsközönséget pl. söröző/kávézó esetén a futballszezonban, egyéb sportközvetítésekkor :) ).

A közös költség magában foglalja a parkolót, lifthasználatot, -karbantartást, őrzést, biztonsági kamerarendszer használatot, takarítást, szemétszállítást, áram, víz-, szennyvíz számlát, fűtést, hűtést, stb. A kedvező áramszámlát napkollektorok biztosítják.
Ingyenes udvari parkolási lehetőség adott.

Közvetítői díj irodánk felé nincs. tel: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kossuth tér

Környezet: abszolút belvárosi, frekventált

Közlekedés: buszmegálló 10 m-re, udvari parkolás korlátozott számban biztosított