Nyírpazony , Ju-Ko közeli utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, terasz (10 m²), pince, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Extrák: klíma, riasztó, automata öntözőrendszer

Eladó Üdülő

Nyírpazony - Ju-Ko közeli utca, 44 m²-es, üdülő, 2 szobás, elektromos

Nyíregyháza TESCO-tól 6.5 km-re (8 percnyi autóútra) Nyírpazonyban a Ju-Ko közelében, csendes utcában, aszfaltút mentén eladásra kínálom ezt a magas műszaki tartalmú 44 m2+10 m2 fedett terasz alapterületű, (kivett gazdasági épület és udvar besorolású), KLIMATIZÁLT, RIASZTÓVAL felszerelt nyaralót külön álló, 16 m2 -es vendégházzal, filagóriával, szalonnasütővel, kerti fedett kemencével 1609 m2-es, parkosított telken.

A nyaraló és a vendégház 2015-ben épült, könnyű szerkezetes, hőszigetelt (a padlás födém is). Az ablakok redőnyösek, hőszigeteltek. A helyiségek járólappal burkoltak, minőségi anyagok kerültek beépítésre a konyhába, fürdőszobába is, teljesen újszerű állapotúak. A villanyáram be van vezetve, vezetékes víz fúrt kútról működik, a szennyvíz derítő aknás rendszerű, telken kívül található igény esetén a gázcsonk, T-com telefonvonal, internet biztosított. A nyaraló fűtése a hűtő fűtő rendszerű Daikin klímaberendezéssel megoldható, vagy villanyradiátorral. A riasztórendszer távfelügyeletbe köthető.

A nyaraló alatt egy villanyárammal-vízzel ellátott pince is található.
A kertben automata öntözőrendszer került kiépítésre, elektromos kapun keresztül lehet beállni az udvarba.

Összességében annak tudom ajánlani az ingatlant, aki Nyíregyháza közvetlen közelében, frekventált részen, de idilli, csendes környezetben keres kiváló állapotú, felújítást nem igénylő nyaralót minimális fenntartási költségekkel. Az ingatlan jóval magasabb értéket képvisel az irányárnál, kihasználatlanság miatt eladó.
Buszmegálló 200 m-re található.

A vevőt közvetítői díj nem terheli, hívjon bátran!
tel: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4531, Nyírpazony, Ju-Ko közeli utca