Nyíregyháza , Nagyszállás

Eladó Telek

Nyíregyháza - Nagyszállás, 799 m²-es, telek

ÁRCSÖKKENÉS!
Nyíregyháza-Nagyszállás zártkerti, város közeli részén 799 m2-es bel- és talajvízmentes, szép, magas fekvésű telek eladó 80 m2-es szerkezet-kész épülettel.

A telek 20 m utcafronti szélességű, villany, gáz a telken belül található. A Porotherm 30-as téglából, monolit beton födémmel készült épület alatt 50 m2 pince található, tető szerkezete még nem kialakított. A telek hátsó részében található egy tégla-vas szerkezetű 20 m2 alapterületű, hullámpalával fedett, gázzal fűthető melléképület, melyben vezetékes víz fúrt kútról biztosított, valamint a villany is bevezetett.

(Az utcafronti épületből kialakítható vállalkozásra alkalmas épület, vagy lakóház például egy szintes, panoráma-tetőteraszos megoldással is.)

A hangulatos kertben szalonnasütő, fenyőfák, tuják, termő szőlőtőkék, cseresznye-, barack-, birsalma-, meggy-, körtefák találhatók.

Buszmegálló, aszfaltút 1 km-re található, 5 km-re, 10 percnyi autóúttal a belváros is könnyen elérhető. CSERÉLHETŐ is az ingatlan, várjuk az ajánlatokat.

Akár nyaralóként, akár családi házként is funkcionálhat, művelési ág alól már kivett terület.

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!

Elhelyezkedés: 4551, Nyíregyháza, Nagyszállás

Környezet: falusias, csendes