Nyíregyháza , Kéményseprő utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes

Eladó Telek

Nyíregyháza - Kéményseprő utca, 8900 m²-es, telek

Nyíregyháza-Déli ipartelepen, a Kéményseprő utcán új parcellázású, a környék legmagasabb , talajvízmentes részén fekvő, összesen 8900 m2-es építési telek eladó nagyrészt fiatal építésű családi házas övezetben, aszfaltút mentén.

Az építési telekből a friss közgyűlési határozat értelmében 9 db ikerház (18 lakással), vagy önálló családi ház építésére alkalmas, 740 m2 nagyságú telek osztható meg, melynek költségeit igény esetén az eladó viseli, ügyintézését vállalja.
Közművek: gáz, villany a telken belül, vezetékes víz a telekhatáron, szennyvízcsatorna, kábeltv az utcában található.

Telek megosztási rajz az irodánkban egyeztetett időpontban megtekinthető.

Buszmegálló 400 m-re található, a Kállói úti körforgalomnál, 5 perc autóúttal a belváros is könnyen elérhető.
Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!
tel: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kéményseprő utca