Nyíregyháza , Csongor u. közeli utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes

Eladó Telek

Nyíregyháza - Csongor u. közeli utca, 1715 m²-es, telek

ELADÓ / CSERÉLHETŐ PANORÁMÁS TELEK!
Nyíregyháza és Nyírszőlős közt, a Csongor u. közelében, lakóövezetben NAGYON SZÉP FEKVÉSŰ, dombtetőn elhelyezkedő, 1715 m2-es, építésre alkalmas telek eladó. Utcafronti szélessége 40 m, víz-, villany-, gázvezeték az utcában található.

Buszmegálló 800 m-re található, aszfaltút 150 m-re, 5 percnyi autóúttal (3 km) a belváros is könnyen elérhető.

A kiváló levegőminőséget biztosító sóstói erdő közelsége miatt tökéletes választás építkezni vágyó, családalapítás előtt álló fiataloknak, családoknak.

CSERELEHETŐSÉG: nyíregyházi társasházi lakásra, üzlethelyiségre cserélhető akár ráfizetéssel is, értékegyeztetéssel.

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!

tel: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Csongor u. közeli utca

Környezet: falusias, csendes, erdő közeli

Közlekedés: buszmegálló 800 m-re, autóval 5 perc (3 km) a belváros