Nyíregyháza , Boróka utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes

Eladó Telek

Nyíregyháza - Boróka utca, 2338 m²-es, telek

Nyíregyháza-Császárszállás, Boróka utcán (belvárostól, nagykörúttól 8 km-re, 10 percnyire) 2338 m2-es bel- és talajvízmentes, szépen karbantartott, körbekerített, magas fekvésű telek eladó ásott kúttal, kerti wc-vel. Jelenleg szántó használatban van.

A kivett gyümölcsös besorolású telek 50 m utcafronti szélességű, villany, vezetékes víz a telek előtt, az utcában fut. Aszfaltúttól (4-es főúttól) 100 m-re található.

Ideális választás olyan hétvégi telket keresők számára, akik a kertészkedés mellett esetleg horgászni is szeretnek, mivel a festői szépségű, császárszállási horgásztótól 200 m-re található az ingatlan.

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!
tel: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Boróka utca