Nyíregyháza , Bálint bokor

Extrák: megosztható

Eladó Telek

Nyíregyháza - Bálint bokor, 5061 m²-es, telek

INDUL A BAKTERHÁZ életérzésre vágyna? Hangulatában tökéletesen egyező környéket ajánlok Önnek :) ELVONULNA A VILÁG ZAJÁTÓL, de mégis elérhető közelségben élne családjával nagy telken?
Nyíregyháza-Bálint bokorban, a belvárostól 10 perc autóútra eladó 5061 m2, 4.94 AK értékű, tanya, gyümölcsös besorolású, SZÉP FEKVÉSŰ, enyhe dombos elhelyezkedésű terület.

A telek lakott területen belül található, tanyás jellegű övezetben, akár MEG IS OSZTHATÓ 2 db építési telekre is igény esetén, mivel 2 utcára érnek a telekvégek. Építési telekként 20 %-BAN BEÉPÍTHETŐK, a közművek a telkek előtt, az utcában futnak. (Víz, vezetékes víz, gáz.) A telkek utcafronti szélessége 18 m.

Kiváló ajánlat pl. gazdálkodást tervező fiatal gazdáknak, akik tanyás jellegű vállalkozásban gondolkodnak, illetve olyan családi házat tervezőknek, akik nagy telken képzelik el, idilli, madárcsicserős környezetben gyermekeik felcseperedését.

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!
Tel.: 06703233914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Bálint bokor