Nyíregyháza , Ungvár sétány

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, erkély (4 m²), pince, külön wc, lift (1 db), utcai parkolás

Nyíregyháza - Ungvár sétány, 71 m²-es, 7. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza-Jósavárosban, az Ungvár stny-on, csendes, frekventált környéken eladó, 3 szobás, VII. emeleti, 71 m2-es, FELÚJÍTANDÓ, mért, szabályozható távhővel fűtött, nagy erkélyes lakás.

Az új biztonsági ajtón keresztül a lakásba lépve 3 külön bejáratú szoba fogad, melyek parkettásak, a többi helyiség pvc-vel burkolt.

A hőszigetelt ablakoknak, a lakás kedvező nyugati fekvésének, minden oldalról védettségének, magas elhelyezkedésének, szabályozható fűtésének köszönhetően a távhő számla baráti.

A fürdőszobától a wc praktikusan külön helyiségben kapott helyet.

Bármely korosztálynak, családnak jó szívvel ajánlom ezt a lakást, akik tágas lakást keresnek frekventált, de csendes környezetben, és saját ízlésük szerint szeretnék kialakítani, felújítani leendő otthonukat.

A tömegközlekedési feltételek ideálisak, buszmegállók 300 m-re találhatók, a közelben óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta, üzletek stb. megtalálhatók, minden, ami a mindennapi élethez szükséges. Az utcai parkolás ingyenes.

A vevő számára szolgáltatásom teljesen díjtalan, hívjon bátran! 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Ungvár sétány, 7. emeleti