Nyíregyháza , Tompa Mihály utca

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, loggia (4 m²), pince, kamra, utcai parkolás

Nyíregyháza - Tompa Mihály utca, 56 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza, Tompa M.u. (Szarvas u.-Debreceni u. közt) eladó 54 m2-es, 2 szobás, I. emeleti NAGY ERKÉLYES lakás téglaépületben.
A lakás jó állapotú, részben felújított, azonnal költözhető, a fűtés (kedvezőbb árfekvésű) Energocoop távhővel megoldott, az épület és a nyílászárók is hőszigeteltek (a felújítás költsége nem terheli a leendő tulajdonost, a közös költség 6800 Ft/hó).
Energetikai tanúsítványa szerint a lakás a kategóriája lehető legjobb besorolását kapta CC (Korszerű) minősítéssel.

A szobák tartós, jó állapotú mozaik parkettával burkoltak, a többi helyiség pedig járólappal.
A lakáshoz saját 3 m2-es pince is rendelkezésre áll, e mellett közös tároló is található az épületben.
A lakás É-D fekvésű, így minden napszakban éri természetes, melengető napfény az egész lakást.

Elhelyezkedéséből adódóan bármely korosztály számára ideális választás, akik csendes, zöldövezeti, belvárosi, azonnal költözhető állapotú lakást keresnek baráti fenntartási költséggel. Befektetésként is kiváló választás, keresett típusú lakás, könnyen bérbe adható.

A lakás közelében minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges, a tömegközlekedési feltételek is ideálisak. Az utcai parkolás ingyenes.

A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Tompa Mihály utca, 1. emeleti