Nyíregyháza , Toldi utca

Egyéb tulajdonságok: erkély (2 m²), külön étkező, külön wc, lift (2 db), utcai parkolás

Kiadó Társasházi lakás

Nyíregyháza - Toldi utca, 45 m²-es, 10. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza, Toldi utcán jó állapotú, 45 m2-es, 1 szobás, ERKÉLYES, 10. emeleti, mért, szabályozható távhővel fűtött, rendkívül alacsony fenntartási költségű, bútorozott, részben gépesített lakás kiadó 2 LIFTES, hőszigetelt épületben. Számlaképes a bérbeadás, lakcímbejelentés nem megoldható.

Az eredetileg 2 szobás lakásból a nagyobbik, erkélyes szoba kerül kiadásra, a másik szoba lezártan marad. A lakás gépesítése mosógépből, mikrosütőből és TV-ből áll, hűtőgép nem áll rendelkezésre. Kutya, macska nem tartható a lakásban.

A nyílászárók és a homlokzat is hőszigeteltek, a fűtés szabályozható, mérhető, így ezeknek, valamint az ideális fekvésnek köszönhetően a téli fűtésszámla minimális, mivel fűtés nélkül is 23-24 fok van a lakásban.

(A közös költség 7.500 Ft/hó.) A toalett praktikusan külön helyiségben található a fürdőszobától, a konyha mellett egy étkező is helyet kapott.

Az épület a belváros, vasúti- és autóbusz pályaudvarok közelében, frekventált környéken található.

A tömegközlekedési feltételek is ideálisak, az utcai parkolás ingyenes.

Bérleti díj 60.000 Ft+rezsi, 2 havi kaucióval kiadó.

A bérlő számára szolgáltatásom teljesen díjtalan, hívjon bátran! Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Toldi utca, 10. emeleti

Környezet: frekventált, csendes

Közlekedés: buszmegálló 300 m-re, az utcai parkolás ingyenes