Nyíregyháza , Sólyom utca

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, terasz (4 m²), külön wc, utcai parkolás

Kiadó Társasházi lakás

Nyíregyháza - Sólyom utca, 12 m²-es, 4. emeleti, társasházi lakás

SZOBA KIADÓ!
Nyíregyháza belvárosának kedvelt, Korzó-közeli csendes részén (Sólyom utca) elsősorban dolgozó, vagy főiskolás, fiatal HÖLGY SZÁMÁRA 1+3 szoba+nappali+étkezős IV. emeleti, 120/100 m2-es, fiatalosan igényes, egyedi gázfűtéses, téglaépítésű fiatal, alacsony fenntartási költségű bútorozott, gépesített lakásból 1 SZOBA 30.000 Ft/hó/szoba+rezsihányad (nyáron 7.500 Ft/hó, télen 12.500 Ft/hó) bérleti díjért. A rezsi magában foglalja a víz, villany, gázszámlát, közös költséget, internetet wifin keresztül.

A lakás nagyon hangulatos a meleg színű bútorok, padlóburkolatok miatt. Kombinált hűtőszekrénnyel, porszívóval, mikrosütővel, mosógéppel felszerelt. A szobához tartozik egy fiatal hölggyel közös használatú, sarokkádas fürdőszoba. (A többi 3 szobát egy-egy hölgy lakja.) A nappalit, amerikai konyhát, erkélyt a 4 szoba lakói közösen használhatják.) A 2004-ben épült lakás egyedi gáz cirko (radiátor) fűtésű. Az épület és a nyílászárók hőszigeteltek.

A városközpont (közintézményekkel), a főtér 2 perc sétával könnyedén elérhető. A lakás belvárosi elhelyezkedése miatt a tömegközlekedési feltételek is ideálisak.

2 havi kaucióval kiadó a lakás (ez 2 egymást követő hónapra elosztható).
Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!
Érd: 06-70/3233-914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Sólyom utca, 4. emeleti