Nyíregyháza , Sólyom utca

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, erkély (1 m²), pince, kamra, külön étkező, külön wc, utcai parkolás

Extrák: klíma, riasztó, mosogatógép

Kiadó Társasházi lakás

Nyíregyháza - Sólyom utca, 90 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza Sólyom u. ( belvárosban) kiadó 3 szoba+étkező konyhás, IGÉNYES, FRISSEN FELÚJÍTOTT, és festett, FIATALOS, 90 m2-es, I. emeleti, egyedi gáz cirko fűtésű, bútorozatlan, RIASZTÓval is ellátott, KLIMATIZÁLT téglalakás akár irodaként is, saját 6 m2-es tárolóval.

A lakás egyedi gáz cirko fűtésű, nyílászárói hőszigeteltek, így a téli fűtésszámla alapterületéhez viszonyítva kedvező. A konyhabútor is új, kivezetett páraelszívóval, mosogatógéppel is felszerelt. A közös költség 5800 Ft/hó. A wc a fürdőszobától külön helyiségben kapott helyet, a kis szobából kis erkély néz az udvar felé.

A főtér 10 perces sétával könnyedén elérhető, minden közintézmény a közelben található. A tömegközlekedési feltételek ideálisak, 50 m-en belül több buszmegálló is található.
Számlaképes a lakás, a bérleti díj 140.000 Ft/hó+ÁFA+rezsi, 1 havi kaució megfizetése szükséges.
Tel: 06-70/3233-914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Sólyom utca, 1. emeleti