Nyíregyháza , Síp utca

Kiadó Társasházi lakás

Nyíregyháza - Síp utca, 40 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza abszolút belvárosában, a Síp utcán HOSSZÚ TÁVRA, 1-2 igényes felnőtt részére kiadó egy csendes, 1 szoba+nappalis, amerikai konyhás, I. emeleti, 40 m2-es, fiatalos, egyedi gáz cirko fűtésű, bútorozatlan téglalakás akár zárt udvari parkolással.

A lakás egyedi gáz cirko fűtésű (kombi gázkazánnal), külső hőszigeteléssel ellátott, körben fűtött, így a téli fűtésszámla igazán baráti. A közös költség 6500 Ft/hó, a téli össz-rezsi 25000 Ft/hó kb, ebben már minden költség benne van, közös költségtől kedve víz, villany és gázszámla. Nyáron még ettől is jóval kedvezőbb. Gépesítésként a tűzhelyen kívül egy kisebb kombinált hűtőszekrény is rendelkezésre áll.

Kisállat nem hozható a lakásba, dohányzás nem megengedett.

Abszolút belvárosi elhelyezkedése miatt minden közintézmény a közelben található, frekventált, viszont nem utcafronti lakás, udvar felé néző, csendes. Buszmegállók 100 m-re találhatók, így a tömegközlekedési feltételek is ideálisak.

Bérleti díj 80.000 Ft/hó+rezsi, 2 havi kaució megfizetése esetén kiadó a lakás. Zárt udvari parkolóállás 5000 Ft/hó bérleti díjért bérelhető.

06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Síp utca, 1. emeleti

Környezet: abszolút belvárosi, csendes, frekventált

Közlekedés: főtér mellett található, buszmegállók 100 m-re, zárt udvari parkolóállás bérelhető