Nyíregyháza , Semmelweis utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, loggia (4 m²), kamra, külön wc, lift (1 db), utcai parkolás

Nyíregyháza - Semmelweis utca, 71 m²-es, 2. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyházán a NYÍRPLÁZA közelében, csendes, kedvelt részen eladó 71 m2-es, 2+1 szobás, II. emeleti, NAGY erkélyes, DERŰS, SZÉP állapotú, egyedi gáz cirko fűtésű, alacsony fenntartási költségű lakás AKÁR IRODAKÉNT IS LIFTES épületben.
A szobák laminált lappal, a többi helyiség járólappal burkoltak.
A lakás közös költsége 7500 Ft/hó, a téli gázszámla kb. 16.000 Ft/hó, nyáron minimális.

Az épület Örökösföld városrész elején, a Pláza közelében található, így minden megtalálható a közelben, ami a mindennapi léthez szükséges, pl. Penny üzletház, óvoda, iskola, posta, orvosi rendelő, bölcsőde, játszótér, üzletek, stb.

A tömegközlekedési feltételek is ideálisak, 100 m-re található autóbuszmegálló sűrű buszközlekedéssel.
A lift megléte miatt ideális választás lehet bármely korosztály számára,
akik már nem szeretnének lakásfelújítással bíbelődni, azonnal költözhető lakást keresnek egy csendes, ugyanakkor frekvenált környéken, jó lakóközösségű lépcsőházban.

IRODAKÉNT is kiváló választás a kiváló, nagyszámú, ingyenes parkolási lehetőség miatt.

Csere nem lehetséges.

Garázs igény esetén megvásárolható a lakáshoz külön megegyezés alapján a közelben.

A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Semmelweis utca, 2. emeleti