Nyíregyháza , Praktiker közeli utca

Egyéb tulajdonságok: terasz, pince, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Nyíregyháza - Praktiker közeli utca, 46 m²-es, 3. emeleti (tetőtéri), társasházi lakás

Nyíregyháza Praktiker közeli új lakónegyedben eladó 2009-ben épült, fiatalos, hangulatos, magas műszaki tartalommal rendelkező, 1 szoba+nappalis, amerikai konyhás, III. emeleti, 46 m2-es, alacsony fenntartási költségű lakás nagy terasszal, parkosított udvarral, zárt udvari parkolással.
A lakás teljesen újszerű, meleg színű padló és falszínek, burkolatok teszik igazán hangulatossá, otthonossá. Az épület téglából épült, egyedi gáz cirko fűtésű, a minőségi hőszigetelésének és a szintén hőszigetelt nyílászáróknak köszönhetően igazán barátinak mondható a téli fűtésszámla, max. 10.000 Ft/hó (!).
A nyugati fekvésű nappali, hálószoba ablakain keresztül a lakást melengető napfény teszi szinte mindig derűssé.
A nappaliból a hatalmas, fedett teraszra kilépve a gyönyörűen kialakított, parkosított udvar és a belváros panorámája tárul elénk.

Ez a lakás ideális választás lehet olyan egyedülálló, összeköltöző fiatal pár számára, akik fiatalos lakóközösségben élnének, viszont nem szeretik a sűrűn lakott élettereket, fontos a természet közelsége, de a belvárost mégis szeretik elérni pár percnyi autóúttal, ill. sűrű buszközlekedéssel.
A lakásból akár iroda is kialakítható, mivel frekventált helyen található jó parkolási lehetőséggel, így befektetésként (bérbeadási célból) is kiváló, értékálló lehetőség. 300 m-re buszmegálló található sűrű helyi buszjárattal, a Praktiker és Aldi Áruházak is a közvetlen közelben vannak.
A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran!

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Praktiker közeli utca, 3. emeleti (tetőtéri)

Környezet: Csendes, belvárosi közeli

Közlekedés: Buszmegálló 300 m-re, zárt udvari parkolás biztosított, az utcai parkolás ingyenes.

• Szerkezet Tégla új építésű
  • Állapot Kiváló