Nyíregyháza , Ószőlő utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, loggia (3 m²), pince, külön wc, lift (1 db), utcai parkolás

Extrák: klímaberendezés

Nyíregyháza - Ószőlő utca, 64 m²-es, 6. emeleti, társasházi lakás

IGAZI KURIÓZUM ! KÉT LAKRÉSZES INGATLAN!

Nyíregyháza, Ószőlő utcán, az erdő, az egyetem, stadion közelében 2 GENERÁCIÓS (2 lakrészes) szépen felújított, 64 (ténylegesen 71.6) m2-es, összesen 2+2 szobás, 2 fürdőszobás, 2 konyhás, 2 külön bejáratú lakás (Közös előszobával, de külön mérőórákkal) eladó. A lakás VI. emeleti, mért, szabályozható távhővel fűtött, ALACSONY FENNTARTÁSI KÖLTSÉGŰ, KLIMATIZÁLT, ERKÉLYES, HŐSZIGETELT, LIFTES épületben található.

Energetikai besorolása szerint "korszerű", CC minősítést kapott a lakás, kategóriája legjobbját, így a lehető legkedvezőbb fenntartási költségekkel számolhat leendő tulajdonosa.

A 2012-ben történt teljes felújítás és átalakítás során a helyiségek járólap és laminált lap burkolatot kaptak, minőségi bejárati és beltéri ajtók kerültek beépítésre, az ablakok hőszigeteltek, minőségi konyhák és zuhanykabinos fürdőszobák kerültek kialakításra.

A lakás sok ablakfelülettel rendelkezik, ideális, nyugati-déli fekvésű, így minden napszakban éri természetes napfény. A fűtés szabályozható, mérhető, így ezeknek, valamint az ideális fekvésnek köszönhetően a téli távhő számla csak 16.000 Ft, nyáron 7.600 Ft, ezek az összegek már a melegvíz-fogyasztást is magukban foglalják. (A közös költség csupán 5.400 Ft/hó, a homlokzat felújítás költsége már nem terheli a leendő tulajdonost.)

Az ár a konyhabútorokat és az előszobai beépített szekrényt magában foglalja.

Az épület az erdő, az egyetem, a stadion közelében, frekventált környéken található, így befektetési ajánlatként sem utolsó, mivel a könnyen bérbe adható, keresett színvonalú bérlemény lehetőségét magában hordozza.

Az utcai parkolás ingyenes.

(Nem cserélhető más ingatlanra).

Jó szívvel tudom bármely korosztálynak ajánlani, akik felújítást nem igénylő, igényes lakást keresnek jó környéken.

A tömegközlekedési feltételek is ideálisak. A vevő számára szolgáltatásom teljesen díjtalan, hívjon bátran! Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Ószőlő utca, 6. emeleti

Környezet: frekventált, zöldövezeti, csendes

Közlekedés: buszmegálló 300 m-re, az utcai parkolás ingyenes