Nyíregyháza , Kossuth utca

Egyéb tulajdonságok: erkély (10 m²), pince, külön étkező, külön wc, lift (3 db), utcai parkolás

Nyíregyháza - Kossuth utca, 76 m²-es, 14. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza, Kossuth utcán (abszolút belvárosban), szép állapotú, 76 m2-es, 3 szobás, 3 ERKÉLYES, 14. emeleti (nem zárószint), mért, szabályozható távhővel fűtött, RENDKÍVÜL ALACSONY FENNTARTÁSI KÖLTSÉGŰ lakás eladó 3 LIFTES épületben.

A szobák külön bejáratúak, laminált parkettásak, a többi helyiség járólappal burkolt. A lakás sok ablakfelülettel rendelkezik, ideális, nyugati-déli fekvésű, így minden napszakban éri természetes napfény. A nyílászárók hőszigeteltek, a fűtés szabályozható, mérhető, így ezeknek, valamint az ideális fekvésnek köszönhetően a téli fűtésszámla csak 10.000 Ft(!), nyáron 8.000 Ft. (A közös költség 10.000 Ft/hó.) A toalett praktikusan külön helyiségben található a fürdőszobától, a konyha mellett egy étkező is helyet kapott.

Az épület az abszolút belvárosban, frekventált környéken található, így befektetési ajánlatként sem utolsó, mivel a könnyen bérbe adható, keresett színvonalú bérlemény lehetőségét magában hordozza. (A jelenlegi tulajdonos akár tovább is maradna a lakásban bérlőként.)

(Nem cserélhető más ingatlanra a lakás).

Jó szívvel tudom bármely korosztálynak ajánlani, akik felújítást nem igénylő, szép állapotú, tágas lakást keresnek frekventált környéken.

A tömegközlekedési feltételek is ideálisak. A vevő számára szolgáltatásom teljesen díjtalan, hívjon bátran! Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kossuth utca, 14. emeleti

Környezet: frekventált, központi

Közlekedés: buszmegállók 50 m-re, fizetőparkoló övezetben, vagy 50 m-re ingyenesen lehet parkolni