Nyíregyháza , Kossuth tér

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, pince, kamra, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Nyíregyháza - Kossuth tér, 141 m²-es, 3. emeleti, társasházi lakás

ÁRCSÖKKENÉS!
IGAZI UNIKUM a helyi ingatlankínálatban!
Nyíregyháza abszolút belvárosában, a főtéren kínálom eladásra műemlék-jellegű épületben a polgári stílus kedvelőinek ezt az impozáns, 141 m2 alapterületű lakást.

1929-ben épült a lakásnak helyt adó társasház, mely maga az élő történelem. A lépcsőház szépen karbantartott, LIFTTEL juthatunk fel a lakáshoz. A lakás 2 külön bejárattal rendelkezik, 2 fürdőszobával, 3 szobával, konyhával és 2 előszobával, így más célra is megfelelő lehet a lakáson kívül, akár irodaként, lakás-irodaként, rendelőintézetként (stb) is hasznosítható.
Az eredeti, korhű belső és külső nyílászárók, plafondíszítés, padlók tökéletes állapotban maradtak meg (!), saját ízlés szerinti felújítást csupán a fürdőszobák és a konyha igényelnek.
A fűtést, meleg vizet mért, szabályozható távhő rendszer biztosítja.

Stílusához híven minden helyisége tágas, mind alapterület, mind belmagasság tekintetében. Igény esetén 2 kémény adott kandalló, kályha beépítéséhez, még hangulatosabbá téve az ingatlant.
Igény esetén a fotón látható - szintén kiváló állapotban megmaradt – antik bútorok is maradhatnak külön megegyezés alapján.

Ez a lakás ideális választás bármely korosztály számára, akik fontosnak tartják az értékállóságot vásárlásuk során, az abszolút belvárosi elhelyezkedés adta kényelmet, saját ízlésük szerint szeretnék felújítani leendő otthonukat, illetve irodájukat. Az egyik bejárat függőfolyosóról nyílik, így az erkélyként használható.

Zárt udvari parkolás tartozik, biztosított az ingatlanhoz, valamint egy 15 m2-es saját pincehelyiség is.

Az ingatlan nem cserélhető.

A vevő számára szolgáltatásom teljesen ingyenes, hívjon bátran!

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kossuth tér, 3. emeleti

Környezet: abszolút belvárosi, frekventált

Közlekedés: zárt udvari parkolás biztosított

• Szerkezet Tégla régi építésű