Nyíregyháza , Kórház közeli utca

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, erkély (3 m²), kamra, külön wc, lift (1 db), zárt autóbeálló, utcai parkolás

Nyíregyháza - Kórház közeli utca, 54 m²-es, 3. emeleti (tetőtéri), társasházi lakás

Nyíregyházán a Kórház közelében eladó 2007-ben épült 2 fél szoba+nappalis, amerikai konyhás, szép állapotú, III. emeleti, ERKÉLYES, alacsony fenntartási költségű, egyedi gáz cirko fűtésű lakás akár IRODA, RENDELŐ CÉLJÁRA IS LIFTES épületben. A zárt udvari parkolóhelyet az ár már magában foglalja!

A lakás 54 m2 (bruttó 62 m2), az épület 38-as és 30-as téglából épült hőszigetelő nemes-vakolattal. Hangszigetelő réteget kaptak az oldal és alsó szomszéd felőli falak is. A nyílászárók is hő- és hangszigeteltek, az ablakok redőnyösek. Közös költség 6000 Ft, a gázszámla átalánydíjban 8-9000 Ft/hó. Különleges, egyedi alaprajzú a lakás, a kiváló tervezés törekedett a lehető legtöbb természetes fény befogadására. Praktikus kamrák kerültek kialakításra az egyébként másra nem használható terekben is. A toalett a fürdőszobától külön helyiségben található. Már maga a lépcsőház is igényes kivitelezésű, és jó a lakóközösség is.

Az ingatlan a fotókon látható bútorokkal együtt is eladó igény esetén. Kiváló befektetési ajánlat, rögtön bérbe adható lakás.

Az épület a kórház közelében, a belváros szélén található, frekventált környezetben, a Malomkert városrészben minden megtalálható, ami a mindennapi léthez szükséges. A liftes adottság miatt remek választás lehet iroda, de akár rendelő céljára is.

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!
06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kórház közeli utca, 3. emeleti (tetőtéri)

Környezet: frekventált

Közlekedés: buszmegálló 50 m-re, az utcai parkolás ingyenes, zárt udvari parkolás biztosított