Nyíregyháza , Kiss Ernő utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, erkély (4 m²), pince, gardróbszoba, kamra, külön wc, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Nyíregyháza - Kiss Ernő utca, 78 m²-es, 3. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyházán a belvárosi Szabadtéri Színpad közelében, a Kiss Ernő utcán, csendes egyirányú utcán eladó 78 m2-es, 3 fél szoba+nappalis, gardróbos, NAGY ERKÉLYES, egyedi gáz cirko fűtéses, jó fekvésű, alacsony rezsiköltségű, III. emeleti, szép állapotú tégla lakás zárt udvari parkolással.
A lakásra a nagy terek jellemzőek, ideális választás lehet nagyobb létszámú családok számára is. A szobák külön bejáratúak, parkettával burkoltak, a többi helyiség járólappal. Praktikus kamra is van a lakásban és külön helyiségben kapott helyet a wc is.

Az ingatlan ideális választás olyan lakáskeresőknek, akik nagyon alacsony fenntartási költségű, azonnal költözhető otthont keresnek, illetve elhelyezkedése miatt kiváló befektetési ajánlat is lehet.

Energetikai tanúsítványa szerint (a hőszigetelt nyílászáróknak, szigetelt padlásfödémnek is köszönhetően) kategóriája egyik legjobb besorolását kapta „korszerűt megközelítő” minősítéssel.

Főtér-közeli elhelyezkedése miatt bármely közintézmény könnyedén elérhető akár gyalogosan is percek alatt, a tömegközlekedési feltételek is ideálisak, a vonat- és autóbusz pályaudvar 300 m-re található.

CSERELEHETŐSÉG: Családi házra is cserélhető/beszámolható max.20 MóFt-ig értékegyeztetéssel Nyíregyháza 5 km-es körzetében.

A vevőjelölt számára szolgáltatásom teljesen ingyenes, hívjon bátran!

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kiss Ernő utca, 3. emeleti

Környezet: belvárosi, csendes, frekventált

Közlekedés: buszmegálló, vasútállomás 300 m-re, az utcai parkolás ingyenes, zárt udvari parkolás biztosított

• Szerkezet Tégla régi építésű