Nyíregyháza , Kiss Ernő u.közeli utca

Egyéb tulajdonságok: erkély (12 m²), pince, gardróbszoba, külön étkező, garázs, utcai parkolás

Extrák: riasztó előkészítve, műhely, 2 tároló

Nyíregyháza - Kiss Ernő u.közeli utca, 89 m²-es, 3. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza belvárosának csendes utcájában, a Kiss Ernő u. közelében eladó 89+20 m2-es, 2+2 szobás, 2 ERKÉLYES, egyedi gáz cirko fűtéses, jó fekvésű, alacsony rezsiköltségű, III. emeleti tégla lakás akár egy önálló 14 m2-es GARÁZZSAL (+ 2db tárolóval, műhellyel) együtt is. A lakás fölött kialakításra került egy külön bejáratú, egy szoba+fürdőszobás lakrész is, amit az ár már magában foglal!

A családi ház méretű lakásra a nagy terek jellemzőek, így ideális választás lehet családok számára, figyelemmel a padlástérben kialakított plusz lakótérre is. A szobák külön bejáratúak, parkettával burkoltak (az étkező is), a többi helyiség járólappal. A lakók reggeli készülődését egy bidével is felszerelt, tágas fürdőszoba és még külön egy kisebb zuhanyzó is segíti. A tetőtérben található 5. szobához még egy külön zuhanyzó (wc) is tartozik.
A lakás K-Ny fekvésű, így mindig éri természetes napfény az egész lakást.

A lakás központját az étkezős konyha alkotja, teret adva a családi összejöveteleknek, közös étkezéseknek.
A riasztórendszer vezetékelés szinten előkészített.

Az ingatlan ideális választás olyan családoknak, akik alacsony fenntartási költségű, azonnal költözhető otthont keresnek. Belvárosi elhelyezkedése miatt bármely közintézmény könnyedén elérhető akár gyalogosan is 20 percen belül, a tömegközlekedési feltételek is ideálisak, a vonat- és autóbusz pályaudvar 200 m-re található.

A vezetékes vízzel ellátott, járólappal burkolt garázshoz két tároló és egy műhely is tartozik, mely a lakáshoz eladó igény esetén, eladási ára 2 MóFt.

A garázson keresztül megközelíthető a parkosított kert is.

Csere, beszámítás nem lehetséges.

A vevő számára szolgáltatásom teljesen ingyenes, hívjon bátran! 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kiss Ernő u.közeli utca, 3. emeleti

Környezet: belvárosi, csendes, zöldövezeti, frekventált

Közlekedés: 200 m-re buszmegálló, autóbusz- és vonatpályaudvar. Az utcai parkolás ingyenes.

• Szerkezet Tégla régi építésű
  • Társasház állapota