Nyíregyháza , Kert utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, erkély (4 m²), pince, kamra, külön wc, utcai parkolás

Extrák: klíma, mosogatógép, biztonsági ajtó

Nyíregyháza - Kert utca, 58 m²-es, 2. emeleti, társasházi lakás

ÁRCSÖKKENÉS!
SÜRGŐSEN ELADÓ!
Nyíregyháza, Kert u. (Malomkert városrész csendes részén, a Kórház közelében) eladó egy 58 m2-es, 1+1 szobás, II. emeleti, NAGY ERKÉLYES, szépen, fiatalosan felújított, KLIMATIZÁLT, gázkonvektoros, alacsony fenntartási költségű, csendes, nem utcafronti téglalakás, melyhez egy saját, 4 m2 tároló is tartozik!

A lakás közös költsége nem magas, 5000 Ft/hó, homlokzat szigetelt, a nyílászárók is, minden oldalról védett, így a téli fűtésszámla igazán baráti.
Az ingatlan szinte teljes felújításon esett át, kezdve a hőszigetelt nyílászárók beépítésétől kezdve át, a burkolatcserén át az új konyhabútorig, fürdőszobáig, klímaberendezés beépítéséig, 2 konvektor is kicserélésre került és biztonsági bejárati ajtó is beépítésre került. A konyhabútor az eladási ár részét képezi a mosogató- és hűtőgéppel együtt. A lakásban található többi bútor külön megegyezés alapján maradhat.

A szobák parkettásak, a többi helyiség járólappal burkolt, az összes ablak redőnyös. A wc a fürdőszobától külön helyiségben található, és még egy praktikus kamra is adott.

Az épület a kedvelt Malomkert városrészben található, így minden megtalálható a közetlen közelben, ami a mindennapi léthez szükséges, ABC, óvoda, iskola, posta, orvosi rendelő, játszótér, üzletek, stb.
A tömegközlekedési feltételek is ideálisak, 200 m-re buszmegálló is található sűrű buszközlekedéssel, de gyalogosan is csak 20 percnyire található a főtér.

Ez a lakás ideális választás lehet fiatalok, fiatal családok és fiatalos középkorosztály számára, akik már nem szeretnének lakásfelújítással bíbelődni, költözhető lakást keresnek egy csendes környéken, jó lakóközösségben. A kórház közelsége miatt befektetési lehetőségként is ideális választás lehet, mivel keresett kategóriájú, színvonalú bérlemény lehet.

A lakás nem cserélhető.

A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kert utca, 2. emeleti

Környezet: frekventált, csendes

Közlekedés: buszmegálló a közelben, az utcai parkolás ingyenes