Nyíregyháza , Kert utca

Egyéb tulajdonságok: erkély, pince, kamra, külön wc, utcai parkolás

Extrák: klíma

Nyíregyháza - Kert utca, 58 m²-es, 3. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza, Kert u. (Malomkert városrész csendes részén, a Kórház közelében) egy 58 m2-es, 1+1 szobás, III emeleti, erkélyes, nagyon szépen, fiatalosan felújított, klimatizált, egyedi gáz cirko fűtésű, alacsony fenntartási költségű, csendes, nem utcafronti téglalakás.
A lakás közös költsége nem magas, 4.100 Ft/hó, a tető, homlokzat szigetelt, a nyílászárók is, szinte minden oldalról védett, így a téli fűtésszámla igazán baráti.
Az ingatlan 5 éve teljes felújításon esett át, kezdve a hőszigetelt nyílászárók beépítésétől, a víz-, villanyvezeték hálózat cseréjén át, a burkolatcserén át az új konyhabútorig, fürdőszobáig.
Az eredeti gázkonvektoros fűtésrendszer is teljes átalakításon esett át, egyedi gáz cirko (radiátor) fűtést kapott a lakás, melyet minőségi, energiatakarékos, turbo Saunier Duval kombi gázkazán biztosít.

Az egyik szobában laminált padló található, a többi helyiség járólappal burkolt, az összes ablak redőnyös. Az előszobába egy roppant praktikus, tükrös garderobe szekrény is beépítésre került, a wc a fürdőszobától külön helyiségben található, és még egy kamra is van.
Egy saját, 5 m2-es pince is tartozik a lakáshoz.
Az épület a kedvelt Malomkert városrészben található, így minden megtalálható a közetlen közelben, ami a mindennapi léthez szükséges, ABC, óvoda, iskola, posta, orvosi rendelő, játszótér, üzletek, stb.
A tömegközlekedési feltételek is ideálisak, 200 m-re buszmegálló is található sűrű buszközlekedéssel, de gyalogosan is csak 15 percnyire található a főtér.
Ez a lakás ideális választás lehet fiatalok, fiatal családok és fiatalos középkorosztály számára, akik már nem szeretnének lakásfelújítással bíbelődni, költözhető lakást keresnek egy csendes környéken, jó lakóközösségben. A kórház közelsége miatt befektetési lehetőségként is ideális választás lehet, mivel keresett kategóriájú, színvonalú bérlemény (a jelenlegi lakók akár bérlőként is maradnának tovább a lakásban.)
A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kert utca, 3. emeleti

Környezet: Csendes, malomkerti, Kórház közeli.

Közlekedés: Buszmegálló 200 m-re, gyalogosan 15 percnyire a főtér, az utcai parkolás ingyenes.

• Szerkezet Tégla régi építésű
  • Társasház állapota Felújított / Újszerű