Nyíregyháza , Ferenc körút

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, erkély (4 m²), kamra, külön wc, utcai parkolás

Nyíregyháza - Ferenc körút, 52 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás

BEFEKTETŐK FIGYELEM!
Nyíregyháza, Északi krt.-on (Főiskolák közelében) eladó 52 m2-es, 1+1 szobás, FÖLDSZINTI, nagy ERKÉLYES, felújítandó panel lakás.

Mivel az épület és a nyílászárók is hőszigeteltek, a lakás minden oldalról fűtött, energetikai tanúsítványában kategóriája legjobb minősítését kapta, "korszerűt megközelítő" besorolással, így a lehető legjobb fenntartási költségekkel várja leendő tulajdonosát.

A fűtés mért, szabályozható távhővel megoldott, az alapdíj 4500 Ft/hó (ehhez jön fogyasztás szerint a fűtés és melegvíz fogyasztás). A homlokzatfelújítás díja sem terheli már az új tulajdonost! A közös költség így csupán 6.200 Ft/hó. A szobák padlószőnyeggel burkoltak, a többi helyiség pvc-vel. A tágas erkély csendesebb oldalra néző, kellemes, déli fekvésű.

Ajánlom bármelyik korosztálynak, akik a saját ízlésük szerint újítanák fel leendő otthonukat, ill. a főiskolák közelsége miatt befektetésként, bérbeadási célzattal is ideális választás lehet.

Az épület közelében minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges, a tömegközlekedési feltételek is ideálisak, 50 m-en belül több buszmegálló is található. Az utcai parkolás ingyenes.

Csere nem lehetséges.

A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Ferenc körút

Környezet: frekventált

Közlekedés: 50 m-re buszmegálló, az utcai parkolás ingyenes