Nyíregyháza , Fazekas János tér

Egyéb tulajdonságok: erkély (2 m²), pince, lift (2 db), utcai parkolás

Nyíregyháza - Fazekas János tér, 51 m²-es, 10. emeleti, társasházi lakás

ÁRCSÖKKENÉS!
A Ratkó korszakban fogant, korabeli-franchise alapján sokszorosított, bevált elosztású, kedvelt típusú (akkoriban sok választási lehetőség nem volt) panel-lakást kínálom a korszak szerelemeseinek nagy örömére szinte fellelési állapotban, kiváló felújítási alapként  Ha a társas magányt kedveli, vagy inkább barátkozó típus, már a lépcsőházon belül megismerkedhet egy kisebb falunyi lakótársasággal, bármilyen beállítottságú lakó megtalálja itt a számítását, persze előnyt jelent, ha a Szomszédok c. sorozaton nevelkedett.
Örökösföldi 51 m2-es, 2 szobás, zárószinti lakás ez annak minden előnyével, tehát nem áll fenn a felső szomszéd felőli „eláztatás” lehetősége, és nem is zajonganak az ember feje fölött, az erkélyre lépve utánozhatatlan (lakótelepi) városi panoráma tárul elénk. Bónusz: 2 db lift.

Akinek felkeltette érdeklődését, tessen szólni a 06-70/323-3914 tel.számon, vagy kézzel inteni.

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Fazekas János tér, 10. emeleti

Környezet: frekventált, lakótelepi