Nyíregyháza , Fazekas János tér

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, erkély (4 m²), kamra, külön étkező, külön wc, lift (2 db), utcai parkolás

Extrák: klíma

Nyíregyháza - Fazekas János tér, 66 m²-es, 3. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza-Örökösföld, Fazekas János téren eladó 66 m2-es, 3 szobás, III. emeleti, részben felújított, távhővel fűtött, KLIMATIZÁLT, nagy ERKÉLYES lakás 2 LIFTES épületben.

A lakás minden oldalról védett, a távhő számla télen 20.400 Ft/hó, nyáron 10400 Ft/hó, mely már a melegvíz-fogyasztást is magában foglalja. A közös költség 7.600 Ft/hó.

A szobák a felújítás során laminált lap burkolatot kaptak, a többi helyiség járólapos. A fürdőszoba is felújításra került. A konyha még az eredeti, étkezőtől vékony fallal elválasztott, de ez igény esetén könnyen elbontható. A klímaberendezése csupán egy éves, hűtő-fűtő rendszerű. Az összes ablak redőnyös, szúnyoghálós. Praktikus kamra is található a lakásban, a toalett a fürdőszobától külön helyiségben kapott helyet. A lakáshoz egy közös tároló helyiség is tartozik, melyen csupán 4 lakás osztozik.

Az épület Örökösföld városrészen található, így minden megtalálható a közelben, ami a mindennapi léthez szükséges, pl. Penny üzletház, óvoda, iskola, posta, orvosi rendelő, bölcsőde, játszótér, üzletek, stb.

A tömegközlekedési feltételek is ideálisak, 300 m-en belül több buszmegálló is található sűrű buszközlekedéssel. Ez a lakás ideális választás lehet bármely korosztály számára, akik akár azonnal költözhető otthont keresnek.

A lakás tehermentes, nem cserélhető, csak eladó.

A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran! Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Fazekas János tér, 3. emeleti

Környezet: csendes, frekventált