Nyíregyháza , Északi alközpont (Apáczay iskola közelében) utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, loggia (5 m²), pince, kamra, lift (1 db), utcai parkolás

Nyíregyháza - Északi alközpont (Apáczay iskola közelében) utca, 55 m²-es, 7. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza északi alközpontban (Apáczay iskola közelében) eladó 55 m2-es, 2 szobás, VII. emeleti, szabályozható, mérhető távhővel fűtött, HŐSZIGETELT, NAGYON ALACSONY REZSIJŰ, szép állapotú, szinte teljesen felújított lakás LIFTES épületben.

A lakást ideális déli-nyugati fekvése miatt sok természetes napfény éri, mindig derűs hangulatú. Az épület és a nyílászárók is hőszigeteltek.
A szobák parkettásak, a többi helyiség járólappal burkolt.

Mivel a lakás körben fűtött, nyílászárói hőszigeteltek, alapterületéhez képest nagyon alacsony a fenntartási költsége, a nyári távhő díj 5.600 Ft, a téli 9.000 Ft, ezek az összegek már a meleg-víz fogyasztást is magukban foglalják!!! Közös költség nincs!!

Az épület a belváros és főiskola közelében található, így befektetésként (akár bérbeadás céljára) is ideális választás.

A tömegközlekedési feltételek ideálisak, több buszmegálló is található 100 m-en belül. Az utcai parkolás ingyenes.
Minden megtalálható a közelben, ami a mindennapi léthez szükséges, áruházak, üzletek, óvoda, iskola, posta, orvosi rendelő, bölcsőde, játszótér, stb.

Ez a lakás ideális választás lehet bármely korosztály számára, ill. azoknak, akik (a főiskola közelsége miatt) könnyen bérbe adható befektetési lehetőséget keresnek.

A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Északi alközpont (Apáczay iskola közelében) utca, 7. emeleti

Környezet: belváros közeli, frekventált

Közlekedés: buszmegálló 100 m-re, az utcai parkolás ingyenes