Nyíregyháza , Eperjes utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, erkély (2 m²), pince, külön wc, lift (1 db), utcai parkolás

Nyíregyháza - Eperjes utca, 55 m²-es, 8. emeleti, társasházi lakás

SÜRGŐSEN, VERHETETLEN ÁRON keres 3 szobás, akár azonnal költözhető állapotú lakást?
Az irányár csak egy hónapig érvényes, utána emelkedni fog!

Nyíregyháza-Jósaváros, Eperjes utcán eladó 55 m2-es, 2+1 szobás, VIII. emeleti, ERKÉLYES, FIATALOSAN FELÚJÍTOTT, mért, szabályozható távhővel fűtött, kedvező fenntartási költségű, akár azonnal költözhető lakás HŐSZIGETELT, LIFTES épületben, saját 8 m2-es tárolóhelyiséggel.

A lakás szinte teljes felújításon esett át, a nyílászárók is kicserélésre kerültek, a homlokzat is hőszigetelt, ennek költsége már nem terheli a leendő tulajdonost. A közös költség 5500 Ft/hó. 2 szoba laminált lappal, a kis szoba padlószőnyeggel borított, a többi helyiség járólappal burkolt. A lakás körben fűtött, védett, hőszigetelt, ennek köszönhetően télen a fűtést sem kell szinte bekapcsolni. A szobák külön bejáratúak, így nagyobb családok számára is ideális választás. A toalett praktikusan a fürdőszobától külön helyiségben kapott helyet.

Az épület Jósaváros városrész kedvelt részén található, minden megtalálható a közelben, ami a mindennapi léthez szükséges, pl. üzletek, óvoda, iskolák, posta, orvosi rendelő, bölcsőde, játszótér, stb.

A tömegközlekedési feltételek is ideálisak, 300 m-re található autóbuszmegálló sűrű buszközlekedéssel. Az utcai parkolás ingyenes.
Ez a lakás ideális választás lehet olyan családok, befektetők számára, akik felújítást nem igénylő, szép állapotú lakást keresnek jó lakóközösségű lépcsőházban.
CSERELEHETŐSÉG: piaci, alkalmi áras ingatlanra cserélhető értékegyeztetéssel.
A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Eperjes utca, 8. emeleti

Környezet: frekventált

Közlekedés: buszmegálló 300 m-re, az utcai parkolás ingyenes