Nyíregyháza , Csipke köz közeli utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, erkély (4 m²), gardróbszoba, kamra, külön wc, garázs, utcai parkolás

Extrák: klíma, légtisztító, fűtött kültéri autóbeállóhely, riasztó

Nyíregyháza - Csipke köz közeli utca, 160 m²-es, 2. emeleti, társasházi lakás

KIVÉTELES AJÁNLAT! CSALÁDI HÁZ MÉRETŰ LAKÁS az abszolút belváros csendes utcájában!
Nyíregyháza, Csipke köz közelében eladó (85+82) összesen160 m2-es, 4 szoba+nappalis, duplex (belső szintes), 2 ERKÉLYES, 2 fürdőszobás, II. emeleti, egyedi gáz cirko fűtésű, KLIMATIZÁLT, riasztóval ellátott, ALACSONY FENNTARTÁSI KÖLTSÉGŰ társasházi lakás akár egy 34 m2-es DUPLA GARÁZZSAL is, fűthető parkolóhellyel a garázs előtt.

Elhelyezkedése miatt befektetésként, vagy saját részre is tökéletes lakóhely, akik számára fontos az abszolút belváros adta kényelem, de ugyanolyan fontos a csendes pihenés igénye is. Ideális, kelet-nyugati fekvésű a lakás, nagy ablakfelületei miatt szinte az egész lakást éri természetes napfény. A szobák szalagparkettával burkoltak, a nappali és 2 előszoba parafával, a többi helyiség járólappal burkolt. Nagy létszámú családot is kényelmesen kiszolgál 2 fürdőszoba és kamra is található a lakásban. A lakás fölött még padlástér is adott tárolás céljára. A padlásfödém habbal hőszigetelt, a nyílászárók is, több oldalról is fűtött, védett a lakás, így méretéhez képest meglepően alacsony a fenntartási költsége.

A közös költség is csak 5800 Ft/hó.

Minden szobában és a nappaliban is található split klímaberendezés, emelve a komfortérzetet, távfelügyeletbe kötött riasztóberendezés és biztonsági bejárati ajtó gondoskodik a lakók nyugalmáról. Légtisztító berendezés is található az emeleti részen. Az elektromos kapun keresztül megközelíthető dupla garázs előtt fűthető térkövezett autóbeállóhely nyújt extra kényelmet a téli zord időben, megkönnyítve az autókiállást. A garázsból egy hátsó ajtó ad követlen átjárás a 6 lakással közös használatú, gondozott kis kertbe.

A főtér pár perces sétával könnyedén elérhető, minden közintézmény, és számos üzlet a közvetlen közelben található. Az utcai parkolás ingyenes.

A 160 m2-es lakás irányára 25.900.000 Ft, a 34 m2-es garázsé 3 MóFt, (a lakás és a garázs külön helyrajzi számon nyilvántartottak.)

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran! Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Csipke köz közeli utca, 2. emeleti

Környezet: abszolút belvárosi, csendes, frekventált

Közlekedés: az utcai parkolás ingyenes, garázs vásárolható a lakáshoz