Nyíregyháza , Continental Aréna közelében

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, terasz (15 m²), utcai parkolás

Extrák: klíma

Kiadó Társasházi lakás

Nyíregyháza - Continental Aréna közelében, 50 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza, Bujtos utcán, a Continental Arena közelében HOSSZÚ TÁVRA 1-2 felnőtt számára kiadó ez az ÚJSZERŰ (3 éves), 50 m2-es lakás +15 m2 terasszal, 1 szoba+nappalis, amerikai konyhás, I. emeleti, egyedi gáz cirko padlófűtéses, KLIMATIZÁLT, korszerű gépészetű, hőszigetelt, NAGY TERASZOS, bútorozatlanul, gépesítve, de akár bútorozottan is, ERKÉLYES, energiatakarékos.

A bérleti díj magában foglal egy zárt udvari autóbeállóhelyet is.

Elhelyezkedése miatt bármely korosztály számára tökéletes lakóhely, akik számára a belváros közelsége fontos, mégis csendes környezetben szeretnek pihenni.

A lakás és nagyon jó elosztású, minden helyiség kellően tágas, kényelmes. Macska tartható a lakásban teljes anyagi felelősségvállalás mellett, kutya nem.

A közös költség 13.000 Ft/hó, mely 1 fő vízfogyasztását is magában foglalja, gázszámla 6000 Ft/hó, villany 7-8000 Ft/hó.

Bérleti díj bútorozatlanul, gépesítve 170.000 Ft/hó, bútorozva, gépesítve 190.000 Ft/hó a bérleti díj+rezsi, 2 havi kaucióval kiadó.

A főtér 5 perces sétával könnyedén elérhető, a mindennapi élethez szükséges dolgok a közelben találhatók (gyógyszertár, posta, iskola, óvoda, üzletek stb.).
Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Continental Aréna közelében, 1. emeleti