Nyíregyháza , Árpád utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, loggia (4 m²), pince, kamra, utcai parkolás

Nyíregyháza - Árpád utca, 53 m²-es, 4. emeleti, társasházi lakás

Ultrafutó idősebb-, triatlonos középosztály és (nem lusta) fiatalabb vevőjelöltek figyelem!
Igen, a fotók valóban a jelenlegi állapotot tükrözik, de egy kis Szavo fújogatással (vagy a gyorsabb eredmény érdekében kisebb napalm bomba bedobásával) könnyedén megszüntethető...
Ebben a lakásban a lehetőséget kell meglátni, mint egy idős, csúnya, de gazdag menyasszonyban :) Mindenki a saját szája íze szerint tudja felújítani.

Nem kell attól sem megijedni, hogy 4. emeleten található 4. szintes épületben, zárószint, ennek is vannak ugye előnyei. Nem dübörög közvetlenül az agyadba hajnal 3-kor mélynyomóból death metal a felső szomszédtól, aki esetleg ráadásul tűsarkúban pogozik 6 db kiskorú sipákolása mellett. Sőt, hangulatos csónakázótó sem fogad a nappalidban, mert épp eláztatott szintén a felső szomszéd.
Az ár erősen alkuképes, nyugodtan bombázzatok más esetben minősíthetetlen ajánlatokkal, elbírok vele :)

Tehát miről is lenne szó: Nyíregyháza, Árpád utcán, Vasútállomás közelében eladó 53 m2-es, 2 szobás, IV. emeleti, erősen felújítandó lakás HŐSZIGETELT tégla ÉPÜLETBEN.
A fűtés mért, szabályozható távhővel, az épület és a nyílászárók is hőszigeteltek. Keleti-déli fekvése és a nagy ablakfelületek miatt derűs, napfényes az egész lakás.

A szobák laminált lappal, a többi helyiség mozaikkal burkoltak.
Az épület közelében minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges, a tömegközlekedési feltételek is ideálisak.

Csere nem lehetséges.

A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Árpád utca, 4. emeleti

Környezet: frekventált

Közlekedés: vasút- és buszpályaudvar a közelben, utcai parkolás ingyenes