Nyíregyháza , Ady Endre utca

Egyéb tulajdonságok: erkély (4 m²), pince, külön étkező, külön wc, garázs, utcai parkolás

Nyíregyháza - Ady Endre utca, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza Ady Endre utcán, (a Malomkertben, az egyik legkedveltebb városrészben), a kórház közelében, 1 szoba+étkezős, szobás, 35 m2-es, NAGY ERKÉLYES, I. emeleti, hőszigetelt, felújítandó lakás eladó saját, 4 m2-es tárolóval.

Az épület 1993-ban épült téglából, 4 cm hőszigeteléssel, dupla üveges fa nyílászárókkal. A közös költség csak 5400 Ft/hó. A wc a fürdőszobától praktikusan külön helyiségben található.
A lakás egyedi gáz cirko fűtésű, minden oldalról védett, fűtött.

Minden a közvetlen közelben található, ami a mindennapi léthez szükséges. (Posta, iskola, óvoda, üzletek, kórház, gyógyszertár, orvosi rendelő stb.)

Kiváló befektetési ajánlat (kisebb ráfordítást követően) a kórház közelségét figyelembe véve, illetve saját használatra is kiváló ajánlat a nagy erkély és az első emeleti elhelyezkedés miatt, amennyiben saját ízlése szerint szeretné felújítani leendő kuckóját.

Az épület közelében jelenleg tudok ajánlani eladó garázst is igény esetén.

Közvetítői díj a vevőt nem terheli, hívjon bátran!

Tel: 06703233914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Ady Endre utca, 1. emeleti

Környezet: frekventált, csendes

Közlekedés: buszmegálló 300 m-re, az utcai parkolás ingyenes, a közelben garázs is van eladó