Nyíregyháza , Kossuth tér közeli utca

Egyéb tulajdonságok: erkély (5 m²), terasz (40 m²), hall, pince, gardróbszoba, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, utcai parkolás

Extrák: finn szauna, mosókonyha, dupla garázs, riasztórendszer, egyedi fa nyílászárók, padlófűtés

Eladó Sorház

Nyíregyháza - Kossuth tér közeli utca, 130 m²-es, sorház, 3+2 félszobás

Nyíregyházán a Kossuth tér közelében, csendes utcában IGÉNYES, 3+1 fél szoba+nappalis, amerikai konyhás, 2 fürdőszobás, FINN SZAUNÁS, PADLÓFŰTÉSES, 2 teraszos, erkélyes, szintes SORHÁZ DUPLA GARÁZZSAL, pincével, közvetlen utcafronti bejárattal bíró üzlethelyiséggel/irodával eladó 320 m2 telken.

Az 1999-ben épült ház teljesen újszerű állapotú, a meleg színű falak és padlóburkolatok, igényes beépített- és konyhabútorok teszik igazán hangulatossá, otthonossá.
A földszinti tágas, napfényes nappalival egy légtérben található a konyha nagy munkafelülettel, kiváló helyszínt biztosítva nagyobb családi, baráti összejövetelekhez is. A nappaliból a tágas, fedett teraszra érve elénk tárul a füvesített, zárt kerítéssel szeparált, rendezett kert szalonnasütővel, kellemes időtöltést biztosítva szinte minden évszakban. A konyhával egy légtérben található étkezőből közvetlen átjárás biztosított (az elektromos kapun keresztül megközelíthető) dupla garázsba, valamint a pincébe is innen lehet lejutni, ami a kazánházat és zöldségtároló pincét is magában foglal. Innen szintén közvetlenül megközelíthető továbbá egy üzlethelyiség/iroda is, mely természetesen közvetlen utcai bejárattal is bír. A lakótér földszinti bejárata mellett egy háló, valamint egy zuhanyzó is található.

Az emeleten szeparáltan található a hallból külön bejárattal bíró három hálószoba optimális pihenési lehetőséget biztosítva. A hallból egy kellemes terasz is nyílik a csendes kert felé.

Az emeleti fürdőszoba kifejezetten kényelmes méretű, finn szaunának, mosókonyhának, zuhanykabinnak és egy sarokkádnak is helyt ad, kiszolgálva akár nagyobb létszámú család eltérő igényekeit is. A hálószobák közt egy praktikus gardróbszoba is található. (A padlástér igény esetén beépíthető.)
A egyedi gáz cirko fűtés mellett padlófűtés emeli a lakók komfortérzetét a hálószobák kivételével. Kémény adott igény esetén kandalló beépítéséhez.
A lakók biztonságát távfelügyeletbe kötött riasztórendszer biztosítja.

A szokásos kisebb alapterületű sorházaktól eltérően jóval tágasabb alapterületű az alsó és felső szint is, teljes értékű családi ház érzetét keltve gyakorlatilag.
Bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom ajánlani ezt az ingatlant, kiknek fontos az abszolút belvárosi elhelyezkedés, de mégis csendes környéken képzelik el életüket. Befektetésként is kiváló lehetőség belvárosi elhelyezkedése miatt.

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kossuth tér közeli utca