Nyíregyháza , Ív utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, terasz (17 m²), gardróbszoba, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Eladó Sorház

Nyíregyháza - Ív utca, 125 m²-es, sorház, 5 szobás, jó állapotú

ÁRCSÖKKENÉS! SÜRGŐSEN ELADÓ!
Nyíregyháza-Ságvári kertváros központjában eladó egy 5 szoba+nappali+étkezős, 2 fürdőszobás, gardróbos, HŐSZIGETELT, fsz+2 emeletes, (a lakótér földszintje 49 m2 alapterületű, a fsz+2 emelet összesen 125 m2-es)+ 2 teraszos (5.7 m2+17 m2), garázzsal, zárt udvari autóbeállóval rendelkező sorházi lakás, saját, szeparált pihenőkerttel együtt.

A földszint+2 szintes ház jó állapotú, a meleg színű falak és padlóburkolatok teszik igazán otthonossá. A nappali mellett található s derűs, napfényes konyha és étkező, ahol akár egy nagyobb család is kényelmesen együtt lehet. Az emeleti fürdőszobákban kád és zuhany is várja a megfáradt lakókat.

(Praktikusan a földszinten és mindkét emeleten is található egy-egy toalett. Mosókonyha is rendelkezésre áll és 2 kamra. Ferde, a tetőtérre jellemző ablakok nincsenek a legfelső szinten sem). A ház falai, tetőszerkezete, nyílászárói hőszigeteltek, egyedi gáz (víztárolós) cirko fűtésű. (A kazán nemrég került cserélésre Saunier Duval víztárolós kombi gázkazánra, a tető is ezzel egyidőben került felújításra.) Egy kis 5,7 m2-es és egy hátsó, kényelmes 17 m2-es fedett, de világos terasz is található.

Az épület földszintjén található egy garázs, amit az ár már tartalmaz. Csere nem lehetséges. A ház kertje is szép állapotú, rendezett.

Bármely korosztálynak (különösen családoknak) tudom ajánlani ezt az ingatlant, akik kertvárosi, csendes, de ugyanakkor frekventált környezetben szeretnének élni, a belvárostól 3-4 percnyi autóútra. A közelben található bölcsődétől kezdve, óvoda, iskolán, abc-n át gyógyszertár, orvosi rendelők stb., így minden rendelkezésre áll helyben, ami a mindennapi léthez szükséges.

A fotón látható bútorok nagy része már az árban foglalt.

Buszmegálló 150 m-re található sűrű buszközlekedéssel.

Szolgáltatásom a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/3233-914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Ív utca