Nyíregyháza , Hímes és a belváros közti utca

Egyéb tulajdonságok: erkély, loggia, terasz, gardróbszoba, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, utcai parkolás

Extrák: hűtő-fűtő rendszerű klíma, riasztó, kandalló

Eladó Sorház

Nyíregyháza - Hímes és a belváros közti utca, 130 m²-es, sorház

Nyíregyházán a Kórház u. közelében (belváros szélén), kertvárosi környezetben szépen felújított 1+3 félszoba+nappali+garderobos, 2 fürdőszobás, hőszigetelt, 2 szintes sorházi lakás garázzsal, fedett terasszal eladó 150 m2 telken.
A lakóteret a meleg színű falak és padlóburkolatok, igényes konyhabútor és nem utolsó sorban a nappali meghatározó eleme, a kandalló teszik igazán hangulatossá, otthonossá.
A derűs, napfényes konyha mellett egy étkező is található, ahol akár egy nagyobb család is kényelmesen együtt lehet.
A lakótér jó elosztású, a földszinten a nappali található a konyhával, wc-vel, étkezővel. Az emeleten szepartáltan 3 hálószoba található és a fürdőszoba, külön wc-vel, hatalmas erkéllyel.

A második, klimatizált szinten még egy szoba/vendégszoba/dolgozószoba áll rendelkezésre garderobe helyiséggel.
Az épület B30-as téglából épült 5 cm-es hőszigeteléssel és nemes vakolattal, egyedi gáz cirko fűtésű, két oldalról védett, így a fűtésszámla az alapterülethez képest igazán barátinak mondható. Igény szerint a kandalló is beüzemelhető.
A déli fekvésű nappalit szinte mindig éri természetes napfény, ahonnan a fedett teraszon keresztül juthatunk el a füvesített kertrészhez, ahol szalonnasütő is rendelkezésre áll.
A lakáshoz az épület udvarában elhelyezkedő, nagyméretű, 25 m2-es, szerelőaknás garázs is tartozik villannyal, elektromos kapuval ellátva.
Bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom ajánlani ezt az ingatlant, kiknek fontos a természet közelsége, szeretnek madárcsicsergésre ébredni, de ugyanígy fontos a közeli belváros kényelme is.
Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen ingyenes, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Hímes és a belváros közti utca

Környezet: Belváros széli, kertvárosi környezet

Közlekedés: Buszmegálló 500 m-re, garázs biztosított, az utcai parkolási ingyenes, a belváros gyalogosan 15-20 perc