Nyíregyháza , Csaló köz közeli utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, erkély, terasz, hall, pince, gardróbszoba, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Extrák: klíma, igényes beépített anyagok, télikert, fedett terasz, szalonnasütő

Eladó Sorház

Nyíregyháza - Csaló köz közeli utca, 268 m²-es, 2 generációs, sorház

Nyíregyházán a város legszebb környékén, a Sóstói erdő mellett, a Csaló köz közelében szépen, igényesen felújított 3+2 szoba+nappalis, 2 fürdőszobás, 2 konyhás, erkélyes, hőszigetelt, szélső sorházi lakás télikerttel, garázzsal eladó 300 m2-es telken saját, parkosított kerttel, szalonnasütővel.
A ház felépítése a külső szemlélő számára alagsorból, magasföldszintből, és két emeletből áll, de egy bravúros belsőépítészeti megoldásnak köszönhetően belső szinteltolásos megoldásokkal a 118 m2-ből 268 m2 hasznos tér került kialakításra, így téve szeparálttá szinte az összes helyiséget egymástól, ezzel biztosítva a nyugodt pihenést, illetve a háborítatlan munkavégzést egy nagyobb létszámú vendégsereg mellett is.
A lakótér belső kialakítása elegáns, igényes, kezdve a különleges angol porcelán konyhától, annak magas-fényű fehérségét ellensúlyozó fényes sötét padlóburkolaton át a legapróbb részletekig, melyet a szakavatott szemek a fotókon is megtalálhatnak.
A felújítás során a jelenlegi tulajdonos kellő gondossággal járt el a legapróbb dolgoktól, pl. valódi gipszstukkók kialakításától a fa beltéri ajtók és a hőszigetelt nyílászárók cseréjéig, külső hőszigetelésig, ügyelve minden szinten a harmóniára és arra, hogy csak a legkiválóbb minőségű dolgok kerülhessenek beépítésre.

A ház kiváló fekvésének (k-d-ny) és a jelentős számú, hatalmas ablakfelülteknek köszönhetően minden napszakban éri természetes napfény, így téve derűs hangulatúvá az egész lakóteret.
Az ingatlan gáz cirko fűtésű, de kandalló, vagy kályha is beépíthető igény szerint, mivel kémény adott.
Említést érdemel még a hangulatos télikert, melyből a kertbe egy fedett, kellemes teraszon keresztül jutunk ki, a szalonnasütő mellett elhaladva tárul elénk a gyümölcsöskert, ahol mindenféle gyümölcs megterem a család apraja-nagyja legnagyobb örömére.
Az utcafronti előkert örökzöldekkel parkosított, így minimális karbantartást igényel, mégis egész évben szemet gyönyörködtető. Mivel szélső sorház, így az épület melletti kertrész, ill. gépkocsi beálló hely is ezen ingatlanhoz tartozik.
Az épület alatt egy zárt udvarról megközelíthető, biztonságos, elektromos kapuval ellátott egy egyállásos garázs is tartozik a lakáshoz.
Bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom ajánlani ezt az ingatlant, kiknek fontos az erdő, a természet közelsége, szeretnek madárcsicsergésre ébredni, de ugyanígy fontos a közeli belváros kényelme is.
Budaörsi, biatorbágyi, törökbálinti, diósdi 3 szobás sorház, kertes ház beszámítás, csere szóba jöhet.
Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen ingyenes, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Csaló köz közeli utca

Környezet: Erdő széli, belváros közeli, csendes, egészséges környezet

Közlekedés: Az utcai parkolás ingyenes, garázs biztosított, 300 m-re buszmegálló