Nyíregyháza , Benczúr tér közeli utca

Egyéb tulajdonságok: erkély, loggia, terasz, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, utcai parkolás

Extrák: klíma, házimozirendszer, rejtett világítások, riasztó, szintenként szabályozható fűtés, 3 erkély/terasz, belsőépítész által kialakított lakrész.

Eladó Sorház

Nyíregyháza - Benczúr tér közeli utca, 225 m²-es, 2 generációs, sorház

Nyíregyháza abszolút belvárosi 3+2 fél szoba+nappalis, 225 m2-es, 3 erkélyes, 2 fürdőszobás, klímás, riasztós, rendkívül igényesen, belsőépítész által 2008-ban fiatalosan kialakított, felújított sorház.
A lakást a meleg, barátságos színű padlóburkolatok, konyhabútor és falszínek teszik még inkább otthonossá, ideális fészek bármely - az igényességet elváró és tisztelő – korosztály, akár több generáció számára is.
A lakás egyedi gáz cirko fűtésű, mindkét oldalról fűtött, így a téli fűtésszámla alapterületéhez képest igazán baráti, max. 35.000 Ft/hó.
Az alsó fürdőszobában hidromasszázs sarokkád várja a megfáradt lakókat, a legfelső szinten zuhanyzó+wc áll a fiatalabbak rendelkezésére. A legalsó szinten garázs és mosókonyha is található. Házimozirendszer van kiépítve a lakásban, kandalló is beépíthető.

Az utcai parkolás ingyenes. Szépen rendben tartott kert tartozik a lakáshoz szalonnasütővel, melyeket a lakók egy szomszéddal együtt közösen használhatnak.
A városközpont, a főtér 3 perces sétával könnyedén elérhető. A közelben óvodák, iskolák is találhatók, a lakás belvárosi elhelyezkedése miatt a tömegközlekedési feltételek is ideálisak.
A vevő számára szolgáltatásom teljesen díjtalan, hívjon bátran! 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Benczúr tér közeli utca

Környezet: A Benczúr téri szabadtéri színpad közelében, csendes környéken sorház eladó.

Közlekedés: Buszmegállók a közelben, az utcai parkolás ingyenes, garázs is biztosított, a főtér pár perc sétányira.

• Hátsókert 100 m²
  • Belsőállapot Extrán felszerelt