Nyíregyháza , Tompa Mihály utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, erkély (4 m²), pince, kamra, külön wc, utcai parkolás

Nyíregyháza - Tompa Mihály utca, 52 m²-es, 3. emeleti, társasházi lakás

ÁRCSÖKKENÉS! SÜRGŐSEN ELADÓ!
FRISSEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ A BELVÁROSBAN, JÓ, CSENDES KÖRNYÉKEN!
Nyíregyháza, Tompa Mihály utcán (a belváros csendes zsákutcájában) eladó 52 m2-es, 1 szoba+nappalis, III. emeleti, NAGY ERKÉLYES, frissen, ízlésesen felújított tégla lakás saját, 4 m2-es tárolóval.

A lakás a közelmúltban teljes felújításon esett át, (azóta még nem lakott) a víz- és villanyvezetékcseréjétől kezdve, az új konyhabútoron, fürdőszoba átépítésen át az új padlóburkolatokig. Az ingatlanba lépve első pillanattól kellemes érzetet kelt a jó ízléssel választott, finom, harmonikus színvilág, (meleg, pasztell színek) beltéri ajtók, burkolatok.

A fűtés (új) gázkonvektorral megoldott, helyiségenként szabályozható, a vizet új villanybojler biztosítja. Az épület és a nyílászárók is hőszigeteltek, a lakás minden oldalról védett, fűtött, így a lehető legjobb rezsiköltséget biztosítja leendő lakói számára. A szobák laminált lappal, a többi helyiség járólappal burkoltak. A tágas erkély csendes oldalra néző, kellemes, déli fekvésű. A homlokzatfelújítás díja sem terheli már az új tulajdonost! A közös költség így csupán 7.000 Ft/hó. A saját tároló helyiség mellett közös tárolók is rendelkezésre állnak a frissen felújított, jó lakóközösségű lépcsőházban.

Ajánlom bármely korosztálynak, akik felújítást nem igénylő, új lakás érzetét adó, azonnal költözhető, / könnyen bérbe adható ingatlant keresnek.

Az épület közelében minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges, a tömegközlekedési feltételek is ideálisak, 100 m-re található buszmegálló. Az utcai parkolás ingyenes.

Csere nem lehetséges.
A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Tompa Mihály utca, 3. emeleti

Környezet: belvárosi, csendes, frekventált

Közlekedés: buszmegálló 100 m-re, az utcai parkolás ingyenes, a főtér 10-15 perc sétával elérhető