Nyíregyháza , Krúdy Gimnázium közeli utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, erkély (3 m²), pince, kamra, utcai parkolás

Nyíregyháza - Krúdy Gimnázium közeli utca, 51 m²-es, 3. emeleti, társasházi lakás

CSAK A MI KÍNÁLATUNKBAN!
Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, a belvárosi Krúdy Gimnázium közelében eladó 51 m2, 2 szobás, III. emeleti, SZÉPEN, TELJESEN FELÚJÍTOTT, mért, szabályozható távhős, téglaépítésű, NAGY ERKÉLYES lakás RENDKÍVÜL ALACSONY REZSIVEL, saját tárolóval.

A lakás több oldalról védett, a megfelelő külső HŐSZIGETELÉSNEK, a hőszigetelt nyílászáróknak, a 3.emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően nagyon kedvezőek a fenntartási költségek, a távhő szabályozható, mért, a fűtésszámla csupán 5000 Ft/hó! (A külső homlokzat felújítás költségei már nem terhelik a leendő tulajdonost, a közös költség csak 4.600 Ft/hó.)

Energetikai tanúsítványa szerint „B”, azaz követelményeknél jobb besorolást kapott a lakás.

Egy praktikus, saját 3 m2-es pincerész is tartozik a lakáshoz, valamint egy kamra is található a lakásban.

A szobák külön bejáratúak, de egymásból is átjárhatók, parkettásak, a többi helyiség járólapos. A meleg, hangulatos burkolatok, színek miatt ideális, kényelmes belvárosi fészek lehet a csendet, nyugalmat kereső fiatalok számára, de befektetésként is tökéletes választás a főiskolák közelsége miatt.

Igény esetén a fotókon látható bútorok, gépek külön megegyezés alapján maradhatnak a lakásban.

Ingyenes parkolási lehetőség biztosított. A városközpont 200 m-re található, óvoda 20 m-re, stb.

CSERELEHETŐSÉG: Budapest IX., XXI.ker-i társasházi lakásba beszámolható értékegyeztetéssel.

A vevő számára szolgáltatásom teljesen ingyenes, hívjon bátran! Érd: 0670/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Krúdy Gimnázium közeli utca, 3. emeleti

Környezet: Belvárosi, csendes, frekventált