Nyíregyháza , Ferenc körút

Nyíregyháza - Ferenc körút, 54 m²-es, 9. emeleti, társasházi lakás

CSAK A MI KÍNÁLATUNKBAN
BEFEKTETŐK FIGYELEM!

Nyíregyháza, Ferenc krt-on (a közkedvelt Északi alközpontban) eladó 2 szobás, étkező-konyhás, 54 m2-es, 9. emeleti, ERKÉLYES, szép állapotú, felújított panel lakás (2 liftes épületben.)

A fűtés mért, szabályozható távhővel megoldott, télen 13.000 Ft/hó, nyáron 9.000 Ft/hó (2 fő melegvíz fogyasztását is magában foglalva). A közös költség 7.028 Ft/hó. A szobák külön bejáratúak, laminált lappal burkoltak, a többi helyiség járólappal. Az épület és a nyílászárók hőszigeteltek, alacsony fenntartási költségű a lakás. Energetikai tanúsítványa szerint is „CC” besorolást kapott, korszerű, tehát kategóriájában a lehető legjobb értékelést kapta, a legkedvezőbb fenntartási költségeket biztosítva leendő tulajdonosának.

A fürdőszoba, wc, előszoba tavaly lett teljesen felújítva a vízvezetékhálózattal együtt, a konyhabútor is csupán 3 éves.
Ajánlom bármelyik korosztálynak, akik felújítást nem igénylő lakhatást keresnek, ill. a főiskolák közelsége miatt befektetésként, bérbeadási célzattal is ideális választás lehet.

Az épület közelében minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges, a tömegközlekedési feltételek is ideálisak, 10 m-e található buszmegálló, így a tömegközlekedési feltételek ideálisak. Az utcai parkolás ingyenes.

CSERELEHETŐSÉG: min. 2 szobás, jó állapotú, garázzsal rendelkező kertes házra cserélhető értékegyeztetéssel Nyíregyházán, vagy 10 km-es körzetében.

A vevő számára szolgáltatásunk teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Ferenc körút, 9. emeleti

Környezet: belváros széli, frekventált

Közlekedés: buszmegálló 10 m-re, az utcai parkolás ingyenes