Nyíregyháza , Fazekas János tér

Nyíregyháza - Fazekas János tér, 51 m²-es, 10. emeleti, társasházi lakás

ÁRCSÖKKENÉS!
BEFEKTETŐK FIGYELEM!
Nyíregyháza-Örökösföldön, Fazekas J. téren, csendes, frekventált környéken eladó, 2 szobás, X. emeleti, 51 m2-es, felújítandó, mért, szabályozható távhővel fűtött, nagy (beépített) erkélyes lakás 2 liftes panel épületben.

A 2 külön bejáratú szoba és konyha laminált lappal burkoltak, a többi helyiség járólappal. A kisszoba és a konyha ablakai már kicserélésre kerültek műanyag hőszigeteltre. A nagyszobát pedig a beépített erkély védi az időjárás viszontagságaitól. Az épület teteje szigetelésre került, beázásmentes. Zárószinti lakás annak előnyeivel, tehát nem áll fenn a felső szomszéd felőli „eláztatás” lehetősége, és nem is zajonganak az ember feje fölött 
Minden helyiség kellően tágas, akár egy kisebb család számára alkalmas.

A lakás keleti fekvésű, védett több oldalról, és mivel magas elhelyezkedésű lakás, a fűtést be sem kell szinte kapcsolni, a nyílászárók nagyrészt hőszigeteltek, így a téli távhődíj csupán 10.000 Ft/hó körül alakul, a nyári 6.400 Ft/hó, melyek már a lakók melegvíz fogyasztását is magukban foglalják! Ez a lakás tehát kategóriája lehető legkedvezőbb fenntartási költségét biztosítja leendő tulajdonosának. A közös költség 5.500 Ft/hó.
A lakáshoz tartozik egy tároló helyiség is, ami az egyik szomszéddal közös használatú.

Befektetőknek kiváló ár-érték arányú ajánlat, de bármely korosztálynak, családnak jó szívvel ajánlom ezt a lakást, akik saját ízlésük szerint szeretnék felújítani leendő otthonukat, frekventált, de csendes környezetben képzelik el életüket, közel a belvároshoz.

A tömegközlekedési feltételek ideálisak, buszmegálló 200 m-re található, a közelben óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta, üzletek stb. megtalálhatók, minden, ami a mindennapi élethez szükséges. Az utcai parkolás ingyenes.

Ingatlancsere, beszámolás nem jöhet szóba.

A vevő számára szolgáltatásom teljesen díjtalan, hívjon bátran! 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Fazekas János tér, 10. emeleti