Nyíregyháza , Árpád utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, erkély (3 m²), terasz (9 m²), pince, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, utcai parkolás

Kiadó Társasházi lakás

Nyíregyháza - Árpád utca, 89 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás

Nyíregyháza Árpád u.-Kiss E.u. sarkán HOSSZÚ TÁVRA (min. 1 évre) kiadó ez a frissen felújított, I. emeleti, 89 m2-es, +9 m2 teraszos, 2+2 szoba+étkező-konyhás, ERKÉLYES, egyedi gáz cirko+kandalló fűtés lakás akár 14 m2-es garázzsal, kis műhellyel, 11 m2-es tárolóval, jelenleg BÚTOROZATLANUL. (Igény esetén bútorozva is 160.000 Ft-ért). Csak számlásan kiadó, közjegyző előtti nyilatkozat tételével.
Elhelyezkedése miatt lakhatási célra, de vállalkozás, iroda céljára is tökéletes ingatlan, amennyiben valakinek fontos a belváros adta kényelem, de ugyanolyan fontos a csendes pihenés igénye is és nem utolsó sorban az ingyenes utcai parkolási lehetőség.

Ideális, kelet-nyugati fekvésű a lakás, nagy ablakfelületei miatt szinte az egész lakást éri természetes napfény. A szobák, modern melegburkolatúak, a többi helyiség járólappal. A gáz cirko fűtést az egyik nagyszobai, stílusos fa- és villanyüzemű kandalló egészíti ki. A lakás már eredetileg is minőségi fa Sofa nyílászárókat kapott. A 2 kisebb szobát egy nagy erkély köti össze, mely a csendes kert felé néz.

Lakás hasznosítás mellett számos más célra is alkalmas lehet I. emeleti elhelyezkedése miatt, többek között akár iroda, vagy csendes tevékenységet végző szépség-, masszázsszalon, jógastúdió, orvosi rendelőként is kínálja magát.
Igény esetén a lakás alatti 14 m2-es garázs is kiadó a lakással együtt, melynek a hátsó részében a lépcsőházba közvetlen bejárattal rendelkező kis tároló/műhely is található. Ennek bérleti díja 25.000 Ft/hó.
Egy fűtött, saját vizesblokkal (wc, zuhanyzó) rendelkező földszinti, 11 m2-es helyiség is tartozik a lakáshoz, udvarra néző ablakkal, mely irodaként, vagy más hasonló célra is használható, ennek bérleti díja 30.000 Ft/hó (rezsivel együtt).

A főtér 15 perces sétával könnyedén elérhető, minden közintézmény, és számos üzlet a közvetlen közelben található. Az utcai parkolás ingyenes.

Lakás díj 150.000 Ft/hó+rezsi, 2 havi kaucióval kiadó. A garázs-tároló 25.000 Ft/hó, a földszinti kis iroda 30.000 Ft/hó.

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran! Érd:

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Árpád utca, 1. emeleti

Környezet: belvárosi, csendes, frekventált

Közlekedés: buszpályaudvar 200 m-re, az utcai parkolás ingyenes, garázs kiadó a lakáshoz, így a garázs elé is be tud állni plusz egy autó

• Lakcím bejelentés Megoldható
  • Bútorozott Bútorozatlan