Nyíregyháza , Ságvári kertvárosban

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, erkély, terasz, gardróbszoba, külön wc, garázs, utcai parkolás

Extrák: hidromasszázs sarokkád

Eladó Sorház

Nyíregyháza - Ságvári kertvárosban, 93 m²-es, sorház, 1+3 félszobás

Nyíregyháza SÁGVÁRI KERTVÁROS csendes utcájában szép állapotú, 3 fél szoba+nappalis, 2 FÜRDŐSZOBÁS, HŐSZIGETELT, 93 m2-es sorházi lakás erkéllyel, fedett terasszal, SAJÁT 100 m2-es KERTTEL, GARÁZZSAL együtt eladó. (A garázs árát az irányár már magában foglalja!)

ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNNYAL már rendelkezik, JÓ, a KÖVETELMÉNYEKNEK MEGFELELŐ besorolást kapott.

A lakóház jó, - akár azonnal költözhető - állapotú. A nappaliból a fedett, déli fekvésű, napfényes, teraszon keresztül jutunk a kertbe. A szobák és a nappali laminált lappal, a többi helyiség járólappal burkolt. Mindkét fürdőszoba újszerű állapotú, a földszinti mediterrán stílusban került felújításra, míg az emeleti elegáns jellegű burkolatokat kapott, utóbbiban egy hidromasszázs sarokkád várja a megfáradt lakókat.
A fűtés gázkonvektorokkal megoldott, de igény szerint kandalló, kályha is beépíthető a lakásba, mivel kémény adott hozzá.
A tágas, derűs nappali egy nagyobb család számára helyet biztosít a közös ünnepekhez.
A lakótér nagyon jó elosztású, a földszinten a nappali található a konyhával, tágas fürdőszobával, külön wc-vel. Az emeleten 3 külön bejáratú hálószoba található egy szintén tágas fürdőszobával, és egy praktikus gardróbbal. A lépcsőház legfelső részét, egy holt teret kihasználva beépített szekrény került kialakításra.
A nagy, (hőszigetelt, reluxás) ablakfelületek miatt szinte minden napszakban éri természetes fény a lakást.
A garázs az épület mellett található.

Bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom ajánlani ezt az ingatlant, kiknek fontos a természet közelsége, szeretnek madárcsicsergésre ébredni, kertvárosi környezetben szeretnék nevelni csemetéiket, de ugyanígy fontos a közeli belváros kényelme is.

CSERELEHETŐSÉG: Budapesti gázfűtéses ingatlanra is cserélhető!

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen ingyenes, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Ságvári kertvárosban