Tiszabercel , Központ közeli utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, pince, kamra, külön wc, garázs

Extrák: klíma, kettős fűtésrendszer, medence, gazdálkodásra, vállalkozásra alkalmas, dupla telek az árban

Tiszabercel - Központ közeli utca, 110 m²-es, családi ház, 4 szobás

CSAK A MI KÍNÁLATUNKBAN!
2 (szomszédos) telket, és 2 házat is magában foglal az eladási ár!
Nyíregyházától 25 km-re, Tiszabercelen eladó (a központtól 400 m-re) ez a JÓ ÁLLAPOTÚ, 3 +nappali+hallos, 110 m2-es, alápincézett, vállalkozási célra is alkalmas, KLIMATIZÁLT, önálló családi ház garázzsal, 3 fázisú árammal, kettős fűtésrendszerrel, 978 m2-es, összközműves telken, aszfaltút mentén eladó. Valamint szintén az árban foglalt egy szomszédos, 1042 m2-es telek is.

A főépület összközműves, egyedi gáz cirko és vegyes kazánnal üzemelő fűtésrendszerű, a pinceszint is fűtött, kézmosó is található. A lakótér fürdőszobája káddal és zuhanyfülkével is ellátott, az eltéri igényeket kielégítve. A toalett a fürdőszobától külön helyiségben található. 2 db praktikus kamra is kialakításra került a házban.
4 bejáraton keresztül is bejuthatunk a lakótérbe. A konyha tágas, étkezőnek is helyt ad.
Az épület ablakai 2 éve kerültek kicserélésre, a konyha gépei is újszerűek, frissen cseréltek, mosogatógép is található. Az eladási ár a konyhabútort, gépeket magában foglalja.
A főépület HB 30-as téglából épült, Bramac cseréppel fedett a tető, kifogástalan állapotú.

A takaros kertben betonfalú, süllyesztett medence is található, valamint dupla falú, vízfüggönyös szigetelésű fóliasátor. A kertben számos, termő gyümölcsfa, bokor, veteményeskert és parkosított rész is helyet kapott, a leendő vevőre már csak az élvezeti érték marad. ? A locsolásról fúrt kút és ásott kút gondoskodik.

Olyan családnak ajánlom jó szívvel az ingatlant, aki különösebb felújítást nem igénylő épületben, tágas telken képzeli el életét szeretteivel, kertész vénájú, ill. akár vállalkozást is tervezne indítani kényelmesen otthonában a külön-bejáratú pince részben kialakítva.

Az ingatlan 2022.12.01. táján birtokba vehető. Személyes megtekintésre egy nappal előtte, a hirdetésben megadott telefonszámon van lehetőség időpont egyeztetésre.

Tiszabercelen helyben minden megtalálható, ami a mindennapi léthez szükséges (üzletek, gyógyszertár, óvoda, iskola, orvosi rendelő, stb. ), így bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom jó szívvel ajánlani ezt az ingatlant, akik falusias környezetben, de a megyeszékhely közelében képzelik el életüket.

Buszmegálló 100 km-re található, 30 percnyi autóútra található a megyeszékhely.

Csere nem lehetséges.

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel. : 06-70/323-3914!

Elhelyezkedés: 4474, Tiszabercel, Központ közeli utca