Nyírtura , Nyíregyházától 9 km-re lévő utca

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, akadálymentes, terasz (12 m²), gardróbszoba, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Extrák: kerti tó

Nyírtura - Nyíregyházától 9 km-re lévő utca, 110 m²-es, családi ház

A nyíregyházi Tesco-tól 9 km-re Nyírpazony irányában, Nyírturán, aszfaltút mentén eladó 2000-ben épült, SZÉP ÁLLAPOTÚ, FIATALOS, 2+2 szobás, étkező-konyhás, egyedi gáz cirko fűtésű, TERASZOS, önálló, földszintes, hőszigetelt családi ház GARÁZZSAL együtt.

A ház 82 m2 alapterületű, + 12 m2-es terasszal, 16 m2-es garázzsal, 1432 m2-es, összközműves, részben parkosított, részben szőlővel telepített, belvíz és talajvíz mentes telken fekszik, ahol egy pici, gyönyörű, DÍSZHALAS-TAVIRÓZSÁS TÓ is található.

A fedett teraszon, majd szélfogón keresztül a lakótérbe lépve a tágas, étkezőnek is helyt adó konyhába érünk, ahonnan egy praktikus kamra nyílik, majd egy közlekedőn át elérünk fürdőszobához, wc-hez és a 4 külön-bejáratú hálószobához, illetve a gardróbszobához.
A szobák és az étkező laminált lappal burkoltak, a többi helyiség pedig járólappal.
Az épület hőszigetelt, így téli fűtésszámlája alacsony, max. 36.000 Ft/hó.
A meleg vizet, fűtést egy korszerű Beretta kombi gázkazán biztosítja. Az épület téglából épült, a külső falak, a tetőszerkezet is hőszigetelt, valamint a padlózat is szigetelt talajnedvesség ellen.
Kémény adott kandalló, vagy kályha beépítéséhez.
Kutyatartáshoz kennel található az udvaron és egy tip-top kerti házikó is a nyári szalonnasütésekhez, befőzéshez, ill. gyermekek számára játszóházként is alkalmas lehet.

A tömegközlekedési feltételek ideálisak, 400 m-en belül buszmegálló, orvosi rendelő, gyógyszertár, óvoda, iskola, élelmiszerbolt, étterem található, autóval 10 percen belül elérhető a belváros is. Kerékpár út is vezet végig Nyíregyháza és Nyírtura között.

CSERELEHETŐSÉG: Budapesti 2 szobás lakásbeszámítás szóba jöhet max. 6 MóFt értékig.

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!
Tel: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4532, Nyírtura, Nyíregyházától 9 km-re lévő utca

Környezet: kertvárosias, csendes, frekventált

Közlekedés: buszmegálló 400 m-re, kerékpárút vezet végig Nyíregyháza és Nyírtura között, autóval 5 percnyire a megyeszékhelytől