Nyíregyháza , Korányi kertváros

Egyéb tulajdonságok: kandalló, terasz (15 m²), külön étkező, külön wc, garázs, utcai parkolás

Extrák: szauna, medence, klíma, riasztó, kandalló, gránit és márvány burkolatok, 3 állásos garázs, 2 fürdőszoba, 4 wc

Eladó Ikerház

Nyíregyháza - Korányi kertváros, 196 m²-es, ikerház, 2+3 félszobás

GYÖNGYSZEM eladó a város egyik legkedveltebb kertvárosában!

Nyíregyházán a Korányi kertvárosban, csendes, kulturált környezetben eladó 196 m2-es (fsz+2 szinteltolásos emelet, ebből az alsó szint 87 m2) 1+3 szoba+nappali+amerikai konyhás, 2 fürdőszobás (4 toalett), egyedi gáz cirko (padló) fűtésű+ kandalló, 1996-ban épült, KLIMATIZÁLT ikerház 3 állásos garázzsal, saját kerttel 250 m2-es telken.

A ház 1996-ban épült Ytongból, 4 db klímaberendezés emeli az épület komfortérzetét, 2 fürdőszoba, 4 wc, hangulatos terasz néz a kert felé, szauna, medence is található a kertben, a nappaliban fatüzelésű kandalló teszi hangulatossá a téli estéket, és kiegészíti a komfortos érzetet keltő padlófűtést. Távfelügyeletbe köthető riasztó gondoskodik a biztonságról. Praktikus mosókonyha is található az épületben, és a garázsban is található egy zuhanyzó. A padlóburkolat gránitból és márványból készült, a szobák laminált lappal burkoltak. Az épület folyamatosan karbantartott, több felújításokon esett át az elmúlt években is.

A kertben fúrt kút biztosítja a locsolást.

Számos ingyenes parkolóhely áll rendelkezésre a ház előtt is (a garázsokon kívül), így kiválóan alkalmas irodai, vagy egyéb (nem csak lakás) célú használatra is.

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Korányi kertváros