Tiszalök , Kisfástanya

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, kandalló, külön wc, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Tiszalök - Kisfástanya, 64 m²-es, családi ház, 3 szobás, gázkonvektor fűtés

CSAK A MI KÍNÁLATUNKBAN!
OLCSÓ, JÓ ÁLLAPOTÚ, KERTES HÁZAT KERES Nyíregyháza közelében?

Tiszalök-Kisfástanya városrészén, Nyíregyháza belvárosától autóval 20 percnyire (20 km-re) csendes környezetben eladó 1725 m2-es telken 2 épületből álló ingatlan (nettó 42 +22 m2). Belterületen található, lakóház, udvar, gazdasági épület besorolású. Mindkét épület vályogból épült beton és terméskő alapra, cserép tetővel fedett, lakható, statikailag jó állapotú. Az egyik 2 szoba+előtér, kamra helyiségekből áll, a másik egy szoba, fürdőszoba, főzőfülke helyiségekből. A fűtés mindkét épületben gázkonvektorral és cserépkályhákkal biztosított. A szennyvízhálózaton kívül minden közművel ellátottak az épületek, a szennyvízelvezetés derítőaknás rendszerű. Parkolni az udvaron lehetséges. A telek utcafronti szélessége 19.5 m.

Melléképületek is vannak a telken, szerszámos tárolók, ólak, zöldségpince. A hátsó kertben termő gyümölcsös található almafákkal, köszmétebokrokkal, diófával, stb.

Az ingatlan tehermentes, részlefizetésre nem megvásárolható. Csere nem lehetséges.

Ez az ingatlant ideális választás lehet azok számára, akik falusias környezetben, de a megyeszékhely közelében szeretnének élni, ne adj’Isten szeretnek kertészkedni, illetve építésre alkalmas telket keresnek egy az építkezés idejére alkalmas lakhatási lehetőséggel (így akár megtakarítva az albérleti költségeket).

Vasútállomás, bolt, posta 500 m-re található.
Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4447, Tiszalök, Kisfástanya

Környezet: tanyás jellegű, lakott terület

Közlekedés: vasútállomás 500 m-re, autóval 20 perc Nyíregyháza