Nyíregyháza , Vécsey köz

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, terasz (10 m²), kamra, külön étkező, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Extrák: 2 generációs lakrész, programozható hűtőkamra, kerti faházban infra szauna, hidromasszázs zuhanykabin

Nyíregyháza - Vécsey köz, 90 m²-es, 2 generációs, családi ház

Nyíregyháza belvárosában, a Vécsey közben, csendes utcában eladó ez az JÓ ÁLLAPOTÚ, 90 m2-es 1+nappali+hallos, fedett teraszos családi ház KERTI SZAUNÁVAL, KIS MEDENCÉVEL, dupla GARÁZZSAL, parkosított kerttel összközműves, 415 m2-es telken. A házhoz építve egy külön bejáratú épületrész is tartozik. A garázs végében egy programozható hűtőkamra is található.

A kis kerti faházban, ami az infra szaunának is helyt ad, található még továbbá egy ülőkádas hidromasszázs zuhanykabin is.
Az udvarba lépve a tipp-topp, karbantartott polgári típusú ház már első benyomásra otthonosságot, melegséget sugároz.

A fedett teraszon keresztül a lakótérbe érve tökéletesen élhető tereket találunk, ahol a tágas hallból nyíló, nagy munkafelületű konyha, nappali, és a 2 bejáratú hálószoba található. A konyha mellett szintén tágas, ablakokkal szellőztethető, bidével is felszerelt fürdőszoba helyezkedik el.

A klasszikus, antik berendezési tárgyakat kedvelők számára akár a teljes berendezéssel eladó a ház. Az ár magában foglalja egyébként már a beépített dolgokat, szaunát, zuhanykabint, konyhabútort, hűtőkamrát, stb is.
A konyhában igényes, nagy munkafelületű konyhabútor várja (praktikus kamrával) leendő háziasszonyát. A hall és nappali tökéletes helyszíne a közös családi, baráti együttléteknek. A fedett teraszról szép kilátás nyílik a gondozott kertre, kis medencére, a teraszra, parkosított kertre.

A ház mellett egy dupla garázs is található, előtte plusz egy fedett autóbeállóval.

A lakóház melletti, fűthető, vizesblokkal ellátott, 30 m2-es épületrész igény szerint, ami külön lakrészként, műhelyként, üzemként, irodaként is hasznosítható.
Műszaki paraméterek: A ház 60 éve épült 50 cm-es vegyes falakkal, nagyrészt téglából. A fűtés gazdaságos gázkonvektorokkal megoldott. Kémény adott igény esetén kályha, kandalló beépítéséhez. Az épület folyamatos felújítás alatt állt az utóbbi években, új konyhabútor, padlóburkolatok, fürdőszoba került beépítésre, a homlokzat is rendben tartott. A nyílászárók még az eredi fa dupla ablakok.

Beszámítás, csere nem lehetséges .

Ezt a házat jó szívvel ajánlom belvárosi, de csendes környéken otthont kereső családoknak, akik esetleg 2 generációs kertes házat keresnek, vagy vállalkozást, irodát működtetnének kényelmesen lakásuk mellett.

A főtér 20 percnyi sétával könnyen elérhető, buszmegálló 2-300 m-en belül található.
Közvetítő díj nincs, hívjon bátran! Tel: 06703233914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Vécsey köz

Környezet: csendes, kertvárosias, frekventált

Közlekedés: buszmegálló 300 m-re, az utcai parkolás ingyenes, garázs az árban foglalt